Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Egjipti do ta njohë së shpejti pavarësinë e Kosovës?   People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Egjipti do ta njohë së shpejti pavarësinë e Kosovës?   People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Egjipti do ta njohë së shpejti pavarësinë e Kosovës?

2 posters

Shko poshtë

Egjipti do ta njohë së shpejti pavarësinë e Kosovës?   Empty Egjipti do ta njohë së shpejti pavarësinë e Kosovës?

Mesazh nga Alberti Wed 7 Nov 2012 - 7:28

Egjipti do ta njohë së shpejti pavarësinë e Kosovës?

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Jakup Krasniqi, priti sot në një takim ndihmëspresidenten e Republikës Arabe të Egjiptit, Pakinam Hassan Khalil El Sharkawy.
Krasniqi vlerësoi vizitat që po bëhen ndërmjet dy shteteve, ndërsa përshëndeti ndryshimet që ndodhën në Egjipt pas revolucionit.

Pasi vlerësoi se Egjipti është një vend i fuqishëm dhe me ndikim, kryetari i Kuvendit Krasniqi tha se njohja e Kosovës nga ana e Egjiptit do të ndikonte shumë që edhe vendet tjera ta njohin Kosovën, efekti i së cilës do të ishte shkurtimi i rrugës drejt anëtarësimit të Kosovës në OKB, pohoi kryekuvendari Krasniqi.

Duke u falënderuar për mikpritjen, Pakinam Hassan Khalil El Sharkawy theksoi se edhe kjo vizitë është një reflektim i ri nëpër të cilin po kalon Egjipti. Ajo shfaqi shpresën se pavarësia e Kosovës nga ana e Egjiptit do të njihet së shpejti, sepse në Egjipt po mbretëron një klimë e re e krijimit të marrëdhënieve të reja me shtetet e ndryshme të botës.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Egjipti do ta njohë së shpejti pavarësinë e Kosovës?   Empty Re: Egjipti do ta njohë së shpejti pavarësinë e Kosovës?

Mesazh nga Anakonda Sun 11 Nov 2012 - 6:26

dashka me kthe naj gjo mmrapsht se ska mundsi

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi