Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ti Lart... - Faqe 27 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ti Lart...

Faqja 27 e 27 Previous  1 ... 15 ... 25, 26, 27

Shko poshtë

Ti Lart... - Faqe 27 Empty Ti Lart...

Mesazh nga EMI prej Fri 3 Feb 2012 - 13:07

First topic message reminder :

CuN@BosS/ shkruajti:fiximo ktu qeke ti [You must be registered and logged in to see this image.]
yyyy qenka fiksimi ime...he mo se ktu jam..
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Ti Lart... - Faqe 27 Empty Re: Ti Lart...

Mesazh nga Emona prej Fri 5 Apr 2013 - 10:46

Thnx,me ke mungu quro... PUCC

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti Lart... - Faqe 27 Empty Re: Ti Lart...

Mesazh nga LaDescarada prej Fri 5 Apr 2013 - 10:48

hehe edhe ti muaaa dhio hyhyhy i.l.u
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti Lart... - Faqe 27 Empty Re: Ti Lart...

Mesazh nga Sweetheart prej Sun 7 Apr 2013 - 4:07

Ti lart s'ma merr mendja se ajo nofke te pershtatet, s'do doja te besoja qe je "e pafytyre"... eeww Gjithsesi respekte nga ana ime PUCC
Sweetheart
Sweetheart
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 247
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/03/2013
Mosha Mosha : 100

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti Lart... - Faqe 27 Empty Re: Ti Lart...

Mesazh nga seriozi prej Sun 14 Apr 2013 - 4:53

Ti lart Zbrit posht :P ☺️
seriozi
seriozi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 179
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2013
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti Lart... - Faqe 27 Empty Re: Ti Lart...

Mesazh nga fioll prej Mon 15 Apr 2013 - 2:20

Ti lart shum serioz :P
fioll
fioll
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 352
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2012
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti Lart... - Faqe 27 Empty Re: Ti Lart...

Mesazh nga seriozi prej Tue 16 Apr 2013 - 10:36

Ti lart për mashallah kukshe :P
seriozi
seriozi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 179
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2013
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti Lart... - Faqe 27 Empty Re: Ti Lart...

Mesazh nga WebMaster prej Sat 27 Apr 2013 - 1:42

Nga ke humbur


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti Lart... - Faqe 27 Empty Re: Ti Lart...

Mesazh nga seriozi prej Sat 27 Apr 2013 - 22:58

Nuk di as vet !
seriozi
seriozi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 179
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2013
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti Lart... - Faqe 27 Empty Re: Ti Lart...

Mesazh nga Burrelsja prej Fri 17 May 2013 - 7:11

kalofsh nje mbremje sa me tqet

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti Lart... - Faqe 27 Empty Re: Ti Lart...

Mesazh nga Anakonda prej Thu 23 Oct 2014 - 20:58

mir kshu?

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti Lart... - Faqe 27 Empty Re: Ti Lart...

Mesazh nga Shkembi prej Sun 3 Feb 2019 - 1:39

Ti sipër meje, mboj i portret...

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 39

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti Lart... - Faqe 27 Empty Re: Ti Lart...

Mesazh nga Anakonda prej Fri 8 Feb 2019 - 5:18

Me bej nje kafe;).

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti Lart... - Faqe 27 Empty Re: Ti Lart...

Mesazh nga qershicka prej Wed 27 Mar 2019 - 2:07

Ti lart ku je se na mori malli?
qershicka
qershicka
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka diell
Postime Postime : 1559
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/09/2009
Mosha Mosha : 68
Hobi Hobi : Mesuese .Muzika,letersia,turizmi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti Lart... - Faqe 27 Empty Re: Ti Lart...

Mesazh nga T_o_n_i prej Wed 3 Apr 2019 - 2:49

ti lart si fytyre e degjume me dukesh hihihi
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti Lart... - Faqe 27 Empty Re: Ti Lart...

Mesazh nga qershicka prej Tue 9 Apr 2019 - 23:44

Eeeee Ton ashtu eshte jemi nga te paret po u harruam ,s'ka njeri ketu?
qershicka
qershicka
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka diell
Postime Postime : 1559
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/09/2009
Mosha Mosha : 68
Hobi Hobi : Mesuese .Muzika,letersia,turizmi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti Lart... - Faqe 27 Empty Re: Ti Lart...

Mesazh nga T_o_n_i prej Sun 14 Apr 2019 - 0:56

ti lart bej nje cerre kur te jesh on
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti Lart... - Faqe 27 Empty Re: Ti Lart...

Mesazh nga Anakonda prej Fri 5 Jul 2019 - 9:31

Mire se te rilexoj perseri.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti Lart... - Faqe 27 Empty Re: Ti Lart...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 27 e 27 Previous  1 ... 15 ... 25, 26, 27

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi