Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Martesa, kur të ndjeheni të pjekur apo kur duan prinderit? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Martesa, kur të ndjeheni të pjekur apo kur duan prinderit? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Martesa, kur të ndjeheni të pjekur apo kur duan prinderit?

+3
Єямєℓiиdå
Anakonda
WebMaster
7 posters

Shko poshtë

Martesa, kur të ndjeheni të pjekur apo kur duan prinderit? Empty Martesa, kur të ndjeheni të pjekur apo kur duan prinderit?

Mesazh nga WebMaster Mon 12 Nov 2012 - 10:51

Martesat e sotme bëhen në mosha të ndryshme, ndonëse pjesa dërmuese e
femrave dëshirojnë që të mos i kalojnë të 30-at. Ndërsa një pjesë e
meshkujve nuk e kanë këtë brengë. Ka raste kur martesat akoma bëhen me
pelqimin e famlijes ose prindërve jo me deshirat e të rinjëve ose të
mesmit (ndarjet, divorcet dhe tjera). Cili është mendimi juaj. Ju ftoj
diskutim në këtë temë.

Burimi i Temes eshte marr Hapësira e Qiejve Shqiptare
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Martesa, kur të ndjeheni të pjekur apo kur duan prinderit? Empty Re: Martesa, kur të ndjeheni të pjekur apo kur duan prinderit?

Mesazh nga Anakonda Tue 13 Nov 2012 - 6:03

Une mendoj se duhet te shijohet jeta. Partneret duhet me mesojne njehere cka duan dhe cfar duan nga jeta. Mendoje se sa ma shume eksperiece aq me mire per te ardhmen dhe problemet eventuale qe mund te vijne. Mosha per mendimin tim personal nuk eshte thelbi dhe nuk luan shume rendesi nese partneret jane te pjekur. Ideale per femrat 26 - 32 per meshkujt se di por per mua nuk do te kishte rendesi +10. Une e di se sot ne menatlitetin tone sidomos ne rajonet rurale eshte e kote te thuhet soe tentohet nje spjegim se mashkulli sa me shume experience eshte shume me i mire sesa nje besnik dhe pa experience. Pse? Ai me experience di shume me shume dhe di si te vendose ne jeten e tije kurse ai fillestari mund te bie qe ne rastin e pare nese i ipet ai me ndonje tjeter.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Martesa, kur të ndjeheni të pjekur apo kur duan prinderit? Empty Re: Martesa, kur të ndjeheni të pjekur apo kur duan prinderit?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 13 Nov 2012 - 6:42

Kur te jesh gati vete me mire, sepse asgje smund te behet pa deshiren tende, ne ditet e sotme shume rralle po martohen, ka dale bashkejetesa edhe ne ShqiperiMartesa, kur të ndjeheni të pjekur apo kur duan prinderit? 3666372071
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Martesa, kur të ndjeheni të pjekur apo kur duan prinderit? Empty Re: Martesa, kur të ndjeheni të pjekur apo kur duan prinderit?

Mesazh nga WebMaster Tue 13 Nov 2012 - 7:24

Martesa eshte e shejte ..Kur te jesh gati atehere e ben kete pas .
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Martesa, kur të ndjeheni të pjekur apo kur duan prinderit? Empty Re: Martesa, kur të ndjeheni të pjekur apo kur duan prinderit?

Mesazh nga Emona Thu 15 Nov 2012 - 12:14

Kur e din prindrit qe je pjekur taman dhe ka ardhe koha te martohesh..?!!Kan kalu ato kohra kur prindrit marrin vendimet per femijet e tyre...tani martohu kur e sheh te arsyshem dhe ndihesh taman i pjekur per te ber vet i dyti ne jete..

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Martesa, kur të ndjeheni të pjekur apo kur duan prinderit? Empty Re: Martesa, kur të ndjeheni të pjekur apo kur duan prinderit?

Mesazh nga Ariel Tue 20 Nov 2012 - 3:46

Kur te jeni gati vete.
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Martesa, kur të ndjeheni të pjekur apo kur duan prinderit? Empty Re: Martesa, kur të ndjeheni të pjekur apo kur duan prinderit?

Mesazh nga Vizitor Tue 20 Nov 2012 - 6:28

Kur te jene pjekur prinderit.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Martesa, kur të ndjeheni të pjekur apo kur duan prinderit? Empty Re: Martesa, kur të ndjeheni të pjekur apo kur duan prinderit?

Mesazh nga An0nim Wed 21 Nov 2012 - 21:37

Une mendoj se duhet te shijohet jeta. Partneret duhet me mesojne njehere
cka duan dhe cfar duan nga jeta. Mendoje se sa ma shume eksperiece aq
me mire per te ardhmen dhe problemet eventuale qe mund te vijne. Mosha
per mendimin tim personal nuk eshte thelbi dhe nuk luan shume rendesi
nese partneret jane te pjekur. Ideale per femrat 26 - 32 per meshkujt se
di por per mua nuk do te kishte rendesi +10. Une e di se sot ne
menatlitetin tone sidomos ne rajonet rurale eshte e kote te thuhet soe
tentohet nje spjegim se mashkulli sa me shume experience eshte shume me i
mire sesa nje besnik dhe pa experience. Pse? Ai me experience di shume
me shume dhe di si te vendose ne jeten e tije kurse ai fillestari mund
te bie qe ne rastin e pare nese i ipet ai me ndonje tjeter.
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Martesa, kur të ndjeheni të pjekur apo kur duan prinderit? Empty Re: Martesa, kur të ndjeheni të pjekur apo kur duan prinderit?

Mesazh nga SpOrTiStI Sat 24 Nov 2012 - 15:46

Kur te jem gati kur ta shohe te arsyshme qe ka ardh koha te krijoj familjen time atere e vendos ..
SpOrTiStI
SpOrTiStI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 151
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/06/2012
Mosha Mosha : 35

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Martesa, kur të ndjeheni të pjekur apo kur duan prinderit? Empty Re: Martesa, kur të ndjeheni të pjekur apo kur duan prinderit?

Mesazh nga WebMaster Tue 18 Dec 2012 - 11:36

Te gjith themi qe bashkjetesa te ven ne prove edhe pastaj njeriu vendos atehere qe eshte i pjekur edhe kur gjonat shkojne ne menyren e duhur po ka nga ata qe martohen edhe mbijeton martesa ka nga ata qe martohen edhe ndahen brenda javes sot ska rrespekt per martese po njeriu kur ben hapin e rendesishme atehere duhet te mendoj 100 here se nuk eshte me si perpara gjonat ndryshojne.njeriu hapin e ben kur te jete i sigurt
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Martesa, kur të ndjeheni të pjekur apo kur duan prinderit? Empty Re: Martesa, kur të ndjeheni të pjekur apo kur duan prinderit?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi