Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Të dua... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Të dua... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Të dua...

+14
LaDescarada
Arian 123
Lazdrane
Arabela
pexha
WebMaster
Malsori
bekimi
Xhan
Neta E
Maksi
Samuela
Anakonda
il conte
18 posters

Faqja 1 e 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Shko poshtë

Të dua... Empty Të dua...

Mesazh nga il conte Sat 17 Nov 2012 - 7:00

Te dua sepse je ti ajo qe me fal ate ndjenje per te cilen kam shume nevoje..... Dashurine tende te paster .....


il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të dua... Empty Re: Të dua...

Mesazh nga Anakonda Sat 17 Nov 2012 - 18:12

Te dua
sjam poete qe bukur te shkruaj
por jam thjesht nje e gjor qe per ty vuaj
te them te dua por se them sa per fjal
bota ka shum meshkujt,por ne zemren time je i vetmi djal
te dua sinqerisht sepse dashuria jote me dha jet
dashuria jote me beri me te qet
dashuria jote me dha forc per te mbijetuar
me dha arsye jeten per ta vazhduar
te dua besom te dua me tvertet
te dua edhe e falenderoj zotin qe me pruri nje engjell ne ket jet

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të dua... Empty Re: Të dua...

Mesazh nga Anakonda Sun 18 Nov 2012 - 1:42

kurr qellimin e lojes tende se kam kuptuar
po vec dicka kam ditur se gjithnje me ty kam qen e dashuruar
edhe pse luajte me ndjenjat e zemres time
ti gjithnje do jesh jeta ime

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të dua... Empty Re: Të dua...

Mesazh nga Anakonda Sun 18 Nov 2012 - 1:42

e di se shum vajza per kot i japin fund nje lidhjeje
e di se shum vajza jan egoiste
e di shpirt se shum vajza jan maskiliste
e di shpirt se shum vajza jan materialiste
por jo te gjitha shpirt jan njesoj
un me te vertet te dashuroj
un ste dua per bukurin
un te dua per zgjuarsin
un te dua nga menyra sesi te sheh
un te dua per buzeqeshjen tende pavarsisht se ti e fsheh
un te dua per ate cka je
un te dua ty dhe jo ate cka ke
un te dua.te dua marrezisht
me beso per ty po vuaj sinqerisht

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të dua... Empty Re: Të dua...

Mesazh nga Anakonda Sun 18 Nov 2012 - 1:42

SHpesher e pyesja veten nese ai ndjente gje per mua
mos e lendova me fjalen te dua?
shpesher per ty kam qar si e marr
shpesher malli e ka djeg zemren si zjarr
shpesher buzet e tua ne enderra ti kam puthur
e mengjesi me ka gjetur per tu duke u lutur
shpesher i beja pytje vetes;nese ti je mashkulli i i duhur"
por papritur u zhduke si te ishe pluhur
shpesher kam ndjenjt me net te tera pa gjum nsy
shpesher kam shpresuar per ne te dy
ndersa sot vetem kerkoj
qe dashuria e pamundur njeher tvetmen emrin tim ta mbaj ne goj

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të dua... Empty Re: Të dua...

Mesazh nga Anakonda Sun 18 Nov 2012 - 1:43

DASHURIS SE PAMUNDUR
E di sesi do i jap fund vujtjeve te mia
e di shpirt sesi do shpetoj nga dashuria
e di shpirt kam menduar per ty shum gjat
saqe edhe gjumi mka marr inat
cte bej un se gjumi qenka tekanjoz
e per ne te dy u benka xheloz
e di cfar un me tvertet sdo jem nusja jote
jam larg nga ti por mendoj se do jesh dhendri ma i bukur i ksaj bote
fton ne dasmen tende se edhe e vdekur te jem nga varri do ngrihem e tek ti do te vij
jepme nje got me helm edhe un do ta pij
diten e tasmes tende dy ngjarje do ken ndodhur
nje martes e kendshme,edhe dy nje vdekje e trishte tek e cila 1 shpirt qe esht fundosur
e si amanet do te lej qe per her tfundit te vish tek varri im
hidhi dy pika loti dhe lerm nje trendafil qe ta kem si kujtim
un ty shum te dua pavarsisht se ty as ta ndjen per mua

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të dua... Empty Re: Të dua...

Mesazh nga Samuela Mon 19 Nov 2012 - 4:02

Te dua edhe kur me bene me qajt
Samuela
Samuela
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Në kapilarët e gjakut tënd
Postime Postime : 1152
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2012
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Të zbuloj gjëra t'reja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të dua... Empty Re: Të dua...

Mesazh nga Maksi Mon 19 Nov 2012 - 4:59

te dua edhe kur me largon....
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të dua... Empty Re: Të dua...

Mesazh nga Anakonda Mon 19 Nov 2012 - 5:17

te dua edhe pse ty te esht fiksu se jom goc e keqe

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të dua... Empty Re: Të dua...

Mesazh nga Maksi Mon 19 Nov 2012 - 5:18

per ate qe je....
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të dua... Empty Re: Të dua...

Mesazh nga Anakonda Mon 19 Nov 2012 - 5:19

edhe pse ti don dike tjeter

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të dua... Empty Re: Të dua...

Mesazh nga il conte Mon 19 Nov 2012 - 9:45

Te dua sepse te ndjej pjese e imja....je shpirti im binjak...
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të dua... Empty Re: Të dua...

Mesazh nga Anakonda Tue 20 Nov 2012 - 0:41

NERTILIT
ende me dhemb zemra kur kujtoj diten qe u njoha me ty,ende me dhemb zemra kur pash lot ne ata sy;ende me therr zemra kur te ecuren tende e kujtoj,ende me therr zemra kur ty tmendoj;ende me dhemb zemra kur ti nrrug kalon,ende me dhemb zemra kur ti vec shikon;ende me dhemb zemra kur kujtoj te qeshuren tende,ende me dhemb zemra kur kujtoj bukurin tende;ende me dhemb zemra kur ne enderr te shoh cdo nat,ende me dhemb zemra kur shoh yllin qe shihnim cdo nat;ende me dhemb zemra kur shqiptoj fjalen te dua ende me dhemb zemra kur kujtoj sesi ti u talle me mua;ende me dhemb zemra kur kujtoj ty po ste ve faj se gabuam qe te dy

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të dua... Empty Re: Të dua...

Mesazh nga Neta E Thu 29 Nov 2012 - 0:39

Te dua edhe pse te kam Large
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të dua... Empty Re: Të dua...

Mesazh nga Anakonda Thu 29 Nov 2012 - 5:30

te dua sepse zemra ket ndjen per ty

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të dua... Empty Re: Të dua...

Mesazh nga Neta E Fri 30 Nov 2012 - 1:41

Te dua,por s'ka dhe aq siguri ne ty
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të dua... Empty Re: Të dua...

Mesazh nga Maksi Fri 30 Nov 2012 - 4:19

po spo marr ate qe duhet
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të dua... Empty Re: Të dua...

Mesazh nga Xhan Fri 30 Nov 2012 - 4:24

te dua edhe ti nese sme don
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të dua... Empty Re: Të dua...

Mesazh nga Neta E Fri 30 Nov 2012 - 5:21

Te dua,por s'mund te jemi bashke
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të dua... Empty Re: Të dua...

Mesazh nga Maksi Fri 30 Nov 2012 - 5:34

te dua po sta them dot se eshte heret
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të dua... Empty Re: Të dua...

Mesazh nga Neta E Fri 30 Nov 2012 - 5:55

[You must be registered and logged in to see this image.]
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të dua... Empty Re: Të dua...

Mesazh nga il conte Fri 30 Nov 2012 - 10:27

Te dua sepse te me ke hyre thelle ne zemer ...dhe aty te kam kycur ...per mos dale me...
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të dua... Empty Re: Të dua...

Mesazh nga Maksi Fri 30 Nov 2012 - 10:33

te dua aq sa ti nuk e di
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të dua... Empty Re: Të dua...

Mesazh nga bekimi Fri 30 Nov 2012 - 11:13

te dua kur te njoh me mir hahaha

bekimi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1897
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2012
Mosha Mosha : 45

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të dua... Empty Re: Të dua...

Mesazh nga Xhan Fri 30 Nov 2012 - 11:19

te dua sepse meriton ti dashurin time
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të dua... Empty Re: Të dua...

Mesazh nga il conte Fri 30 Nov 2012 - 11:20

Te dua sepse me ben te ndjehem mire kur jam me ty...
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të dua... Empty Re: Të dua...

Mesazh nga bekimi Fri 30 Nov 2012 - 11:21

te dua sepse je ajo e vrteta

bekimi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1897
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2012
Mosha Mosha : 45

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të dua... Empty Re: Të dua...

Mesazh nga Xhan Fri 30 Nov 2012 - 11:33

te dua se je per tu dashur , prandaj me lejo te duaa PUCC
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të dua... Empty Re: Të dua...

Mesazh nga il conte Fri 30 Nov 2012 - 11:34

Sa me do ????!!!! iihhaa.
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të dua... Empty Re: Të dua...

Mesazh nga Xhan Fri 30 Nov 2012 - 11:39

se ti je fati im ;)
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të dua... Empty Re: Të dua...

Mesazh nga il conte Fri 30 Nov 2012 - 11:43

Ti je deshira ime... iihhaa.
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të dua... Empty Re: Të dua...

Mesazh nga Xhan Fri 30 Nov 2012 - 11:45

se ti je oxigen i imi :5454787:
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të dua... Empty Re: Të dua...

Mesazh nga il conte Fri 30 Nov 2012 - 11:46

Se pa ty nuk e dua jeten... :p
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të dua... Empty Re: Të dua...

Mesazh nga Xhan Fri 30 Nov 2012 - 12:21

se ti me je jeta ime iihhaa. :p
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të dua... Empty Re: Të dua...

Mesazh nga Neta E Fri 30 Nov 2012 - 13:56

Plasi dashuria ketej [You must be registered and logged in to see this image.]

Te dua edhe atehere t'i mendon qe une te injoroj
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të dua... Empty Re: Të dua...

Mesazh nga Xhan Fri 30 Nov 2012 - 15:18

Te dua ty qe mi ke sikur geshtenja ata sy ;)
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të dua... Empty Re: Të dua...

Mesazh nga Malsori Fri 30 Nov 2012 - 15:20

te dua se qenke per mua
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 51
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të dua... Empty Re: Të dua...

Mesazh nga Xhan Fri 30 Nov 2012 - 15:40

te dua deri ne vdekje [HaPPyy]
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të dua... Empty Re: Të dua...

Mesazh nga bekimi Fri 30 Nov 2012 - 21:53

te dua por jo tash

bekimi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1897
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2012
Mosha Mosha : 45

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të dua... Empty Re: Të dua...

Mesazh nga Xhan Sat 1 Dec 2012 - 1:17

te dua se te kam vendas ,, e ti kur dush me duaj hihihi
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të dua... Empty Re: Të dua...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi