Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cfar donit te beheshit kur ishit te vegjel...??? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cfar donit te beheshit kur ishit te vegjel...??? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cfar donit te beheshit kur ishit te vegjel...???

3 posters

Shko poshtë

Cfar donit te beheshit kur ishit te vegjel...??? Empty Cfar donit te beheshit kur ishit te vegjel...???

Mesazh nga il conte Sat 17 Nov 2012 - 7:37

Don zhuan..... je farewww je farewww
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar donit te beheshit kur ishit te vegjel...??? Empty Re: Cfar donit te beheshit kur ishit te vegjel...???

Mesazh nga Anakonda Sat 17 Nov 2012 - 18:05

Kam pas qef tbehesha vrasese me vra meshkujt ata qe tradhtojn femrat;sepse shifja komshien qe nuk shkonte mir me burrin e vet edhe ai e tradhetonte gruan me lloj-lloj femre e prandaj thoja ashtu

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar donit te beheshit kur ishit te vegjel...??? Empty Re: Cfar donit te beheshit kur ishit te vegjel...???

Mesazh nga Burrelsja Tue 21 May 2013 - 2:59

Anakonda shkruajti:Kam pas qef tbehesha vrasese me vra meshkujt ata qe tradhtojn femrat;sepse shifja komshien qe nuk shkonte mir me burrin e vet edhe ai e tradhetonte gruan me lloj-lloj femre e prandaj thoja ashtu
JO LOL JO KOM PAS QEF ME U BO FUTBOLLISTE SE RRIJA DERI NATEN VON TU LOZ FUTBOLL

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar donit te beheshit kur ishit te vegjel...??? Empty Re: Cfar donit te beheshit kur ishit te vegjel...???

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi