Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
4 femra ndajnë të njëjtin burrë dhe shkollë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
4 femra ndajnë të njëjtin burrë dhe shkollë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4 femra ndajnë të njëjtin burrë dhe shkollë

Shko poshtë

4 femra ndajnë të njëjtin burrë dhe shkollë Empty 4 femra ndajnë të njëjtin burrë dhe shkollë

Mesazh nga WebMaster Tue 27 Nov 2012 - 4:39

Shkolla nuk është vetëm vendi ku studiohet, por edhe strofulla ku lindin
dhe rriten dashuritë e para. Në Arabinë Saudite, ku poligamia është
shumë e përhapur, ndjenjat marrin një dimension jashtë normales.

Një
burrë rreth 50-vjec është i martuar me katër gra të cilat janë të
detyruara të ndajnë jo vetëm të njëjtin bashkëshort por edhe të njëjtën
shkollë. Ai është i martuar në fakt me një studente, një mësuese, një
mbikëqyrëse qetësie dhe presidenten e një liceu në Arabinë Saudite.

50-vjecari
është gjendur në faqen e para të shtypit arabik, për situatën e
pazakontë në të cilën ndodhet. Ndërkohë që situata nuk ka shqetësuar
fare gratë, të cilat janë shprehur për mediat lokale që bashkëveprojnë
jo vetëm në shtëpi por edhe në punë qetësisht me njëra-tjetrën.
(e.m/BalkanWeb)
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi