Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Femijet me Probleme Daun. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Femijet me Probleme Daun. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Femijet me Probleme Daun.

2 posters

Shko poshtë

Femijet me Probleme Daun. Empty Femijet me Probleme Daun.

Mesazh nga WebMaster Tue 27 Nov 2012 - 10:26

Duke shfletuar googelin me ran ca foto ne sy edhe nje bisede e lexova edhe ne ate qe lexova kuptova qe nena e ti e kishte braktisur sepse kishte probleme qe kur kishte lindur domethene Daun .

Pyetja ime ..Zgjidhja juaj do te kishit braktisur nje femi me probleme.

WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femijet me Probleme Daun. Empty Re: Femijet me Probleme Daun.

Mesazh nga Anakonda Tue 27 Nov 2012 - 18:56

aspak sdo ta braktisja....sepse ne rradh te par ai esht krijesa ime......edhe nena per femijen shet edhe gjakun e trupit te saj per tmbajtur femijen sa me mire;do mundohesha me mish e me shpirt qe tkujdesesha mir per te edhe per mu kjo do ishte si nje sprov e dhen nga perendia per tpart sesa mund tkujdesem per nje engjell

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi