Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cfare eshte nje kujtim...??? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cfare eshte nje kujtim...??? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cfare eshte nje kujtim...???

+3
Neta E
Xhan
il conte
7 posters

Shko poshtë

Cfare eshte nje kujtim...??? Empty Cfare eshte nje kujtim...???

Mesazh nga il conte Sat 1 Dec 2012 - 3:13

- Asgjë... Nuk mund ta shohësh... Nuk mund ta prekësh...
Por është aq i madhë saqë as nuk mund ta shkatërroshë ... iihhaa. iihhaa.
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare eshte nje kujtim...??? Empty Re: Cfare eshte nje kujtim...???

Mesazh nga Xhan Sat 1 Dec 2012 - 3:17

il conte shkruajti:- Asgjë... Nuk mund ta shohësh... Nuk mund ta prekësh...
Por është aq i madhë saqë as nuk mund ta shkatërroshë ... iihhaa. iihhaa.

por edhe nje kujtim i mir te bene qe te ndihesh mir gjat gjith jetes ...'' Lulja e Kujtimit '' LULE
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare eshte nje kujtim...??? Empty Re: Cfare eshte nje kujtim...???

Mesazh nga il conte Sat 1 Dec 2012 - 3:22

Xhan shkruajti:
il conte shkruajti:- Asgjë... Nuk mund ta shohësh... Nuk mund ta prekësh...
Por është aq i madhë saqë as nuk mund ta shkatërroshë ... iihhaa. iihhaa.

por edhe nje kujtim i mir te bene qe te ndihesh mir gjat gjith jetes ...'' Lulja e Kujtimit '' LULE

Une nuk dua te jesh vetem nje gje e tille per mua.......vetem nje kujtim... :5454787:
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare eshte nje kujtim...??? Empty Re: Cfare eshte nje kujtim...???

Mesazh nga Xhan Sat 1 Dec 2012 - 3:57

il conte shkruajti:
Xhan shkruajti:
il conte shkruajti:- Asgjë... Nuk mund ta shohësh... Nuk mund ta prekësh...
Por është aq i madhë saqë as nuk mund ta shkatërroshë ... iihhaa. iihhaa.

por edhe nje kujtim i mir te bene qe te ndihesh mir gjat gjith jetes ...'' Lulja e Kujtimit '' LULE

Une nuk dua te jesh vetem nje gje e tille per mua.......vetem nje kujtim... :5454787:

as un nuk dua th_gruebelgirl .... por mund te ndodh , kur kalon nje koh te kujton diqka te bukur diqka te omel qe dikush tjeter smunt te afroj ate :5454787: PUCC
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare eshte nje kujtim...??? Empty Re: Cfare eshte nje kujtim...???

Mesazh nga il conte Sat 1 Dec 2012 - 4:16

Xhan shkruajti:
il conte shkruajti:
Xhan shkruajti:
il conte shkruajti:- Asgjë... Nuk mund ta shohësh... Nuk mund ta prekësh...
Por është aq i madhë saqë as nuk mund ta shkatërroshë ... iihhaa. iihhaa.

por edhe nje kujtim i mir te bene qe te ndihesh mir gjat gjith jetes ...'' Lulja e Kujtimit '' LULE

Une nuk dua te jesh vetem nje gje e tille per mua.......vetem nje kujtim... :5454787:

as un nuk dua th_gruebelgirl .... por mund te ndodh , kur kalon nje koh te kujton diqka te bukur diqka te omel qe dikush tjeter smunt te afroj ate :5454787: PUCC
Ti Xhan ...je e embel.... si mjalta.... Kisss me
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare eshte nje kujtim...??? Empty Re: Cfare eshte nje kujtim...???

Mesazh nga Xhan Sat 1 Dec 2012 - 4:21

Ashtu edhe ti je njejt i omel bre i omel conte D amore
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare eshte nje kujtim...??? Empty Re: Cfare eshte nje kujtim...???

Mesazh nga il conte Sat 1 Dec 2012 - 4:29

Xhan shkruajti:Ashtu edhe ti je njejt i omel bre i omel conte D amore

Dua te shijoj embelsin tende.... :p

il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare eshte nje kujtim...??? Empty Re: Cfare eshte nje kujtim...???

Mesazh nga Xhan Sat 1 Dec 2012 - 5:09

il conte shkruajti:
Xhan shkruajti:Ashtu edhe ti je njejt i omel bre i omel conte D amore

Dua te shijoj embelsin tende.... :p


Nuk dua te mbetet vetem nje kujtin th_gruebelgirl
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare eshte nje kujtim...??? Empty Re: Cfare eshte nje kujtim...???

Mesazh nga il conte Sat 1 Dec 2012 - 5:11

Xhan shkruajti:
il conte shkruajti:
Xhan shkruajti:Ashtu edhe ti je njejt i omel bre i omel conte D amore

Dua te shijoj embelsin tende.... :p


Nuk dua te mbetet vetem nje kujtin th_gruebelgirl

Dua dicka me shume se nje kujtim nga ty....... te te njoh....me mire... :p
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare eshte nje kujtim...??? Empty Re: Cfare eshte nje kujtim...???

Mesazh nga Xhan Wed 5 Dec 2012 - 20:52

shpesh her ti lkund ndjenjat nje kujtim i mir ...
por edhe te trishton shpesh here ...
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare eshte nje kujtim...??? Empty Re: Cfare eshte nje kujtim...???

Mesazh nga Neta E Thu 6 Dec 2012 - 3:06

Dicka qe te ngelet ne mendje per shume kohe,apo edhe per tere jeten
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare eshte nje kujtim...??? Empty Re: Cfare eshte nje kujtim...???

Mesazh nga Xhan Thu 6 Dec 2012 - 7:19

kujtim dhuratash ose momente
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare eshte nje kujtim...??? Empty Re: Cfare eshte nje kujtim...???

Mesazh nga il conte Thu 6 Dec 2012 - 7:55

Dicka e paharruar edhe pse kalojne vite....
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare eshte nje kujtim...??? Empty Re: Cfare eshte nje kujtim...???

Mesazh nga Neta E Thu 6 Dec 2012 - 9:59

Dicka qe nganjehere te bene te jetosh vetem me ate kujtim
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare eshte nje kujtim...??? Empty Re: Cfare eshte nje kujtim...???

Mesazh nga Lazdrane Sat 15 Dec 2012 - 5:29

Vetum nje kujtim mbeti asgje me shum ?

Qeli pranvera me ne dy ishin ditet me te bukura ne jeten ton kaluam se
bashku ditet me te nxehta lulet kan qel me ne te dy te gjithe na kan pasur lakmi qe kemi kaluar mire por,vendi yne nuk harohet kurr ne nje drur te vjeter jane te shkruar dy shkronja ato jan shkronjat e para te emrave tone qe do te mbetin simbolet te dashuris tone te perjetshme, me von filluan probleme te ndryshme fjal te ndryshme pengesa te ndryshme por prap se prap i kam mbyllur veshet dhe kam thene:ky do te jete fati im, ky do te jete jeta ime,ky do te jete gjysma e jetes sime,ky do te jete gjysma e trupit tim dhe kurr nuk do te ndahem na ti dhe vazhduam se bashku kaluam dhe krijuam dashurin e shtrenjte une isha shpirti yt binjak dhe ti ishe pllumi im i bardh qe e ruaja me gjith shpirt sa here ne te dy nuk ishim mire koha eshte prishur binte shi sa here ne te dy jemi mire koha fillonte te ndreqej edhe qielli per neve dyve eshte gezuar qe ishim mire por ne fund ti ma ktheve shpinen ta inponuan dhe te ndan nga une tash jemi larg dhe nuk shihemi por zmerat i kemi afer dhe shum dashurohen koha eshte prishur dhe me nuk lulezon me nuk qelin lulet me neve siq qelen heren e pare kur jemi takuar pse eshte kjo jete e hidhur pse nuk munden me qen bash dy njerez qe duhen shum ahh sa e trishtuar jam me lot ne sy e jetoj kete jete si e dehur por ne realitet dukem mire e ne shpirt jam e shkatruar dhe e lenduar pse ndodhi keshtu pse?
Lazdrane
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare eshte nje kujtim...??? Empty Re: Cfare eshte nje kujtim...???

Mesazh nga bekimi Sat 15 Dec 2012 - 5:34

me ka met ne kujtim nje maraton ne puthje hahaha

bekimi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1897
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2012
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare eshte nje kujtim...??? Empty Re: Cfare eshte nje kujtim...???

Mesazh nga Lazdrane Tue 18 Dec 2012 - 5:36

vetum kujtimet e embla dua ti kujtoj kujtimet e hidhura dua ti le anash
Lazdrane
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare eshte nje kujtim...??? Empty Re: Cfare eshte nje kujtim...???

Mesazh nga Anakonda Wed 17 Dec 2014 - 21:46

Kujtimet jan shum te embela..por kur ai person qe ti i ke kaluar keto kujtime Te tradheton...ateher kujtimet kthenhen na ankth dhimje e tortura per jeten tende, kete te bejn njerzit tradhetare..te lendojn njeher e pergjithmon e pastaj te thon un nuk te bera gje.!!!!

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare eshte nje kujtim...??? Empty Re: Cfare eshte nje kujtim...???

Mesazh nga dajti modh Thu 18 Dec 2014 - 16:01

Enderra ne sirtar .qe kurre su realizuan.
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare eshte nje kujtim...??? Empty Re: Cfare eshte nje kujtim...???

Mesazh nga Anakonda Sun 21 Dec 2014 - 0:38

thjesht pjese e se shkuares

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare eshte nje kujtim...??? Empty Re: Cfare eshte nje kujtim...???

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi