Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
E di ? !!! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
E di ? !!! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

E di ? !!!

+18
Next
Ailin
Labja
Alberti
Єямєℓiиdå
valtori
EMI
Aristogata
Arian 123
WebMaster
bekimi
Lazdrane
Xhan
Maksi
il conte
Neta E
pexha
Esba
22 posters

Faqja 1 e 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Shko poshtë

E di ? !!! Empty E di ? !!!

Mesazh nga Esba Wed 5 Dec 2012 - 21:23

E di?!!po degjoja kengen tone,ate qe dikur ti ma detikoje mua,e sot un ta dedikoj ty!sa te pershtatet ai tekst,edhe po te doja nuk mund te thoja me shume.

Nuk do dija si te shprehja me mir faktin qe dashuria jote vret,qe preferove te zgjidhje dike tjeter ne vendin tim,dike qe nuk ishte UNE! dike qe do i japesh gjith lumturin dhe dashurin tende e mua me ngelej vetem te te shikoja sjelljen tende.e kujt???!!!

MUA.....mua qe kam qen perher aty per ty,mua qe isha e gatshme per cdo gje vetem te te shikoja duke buzeqeshur!qe te perkrahja dhe po ti te ishe gabim,por ti nuk munde ta kuptoje ne kohe kete,ti nuk arrite te kuptoje veten tende sepse ti asnjeher skupton.....ti gjithmon iken.....

Vendose te zgjidhje rrugen tende dhe mua me le ne udhekryqin pa ditur nga te shkoj,pa asnje motiv!!une e gjeta rrugen time dhe kjo jo fale teje.nga ty kerkoj vetem dicka:MOS U KTHE!!

Mos u mundo te me thuash se jam une ai dhe vetem une!tu luta te me thoje cfar ndjeje.....te pyeta pendohesh?? pergjigjia jote: si perher heshtje! e vetmja zgjidhje ishte te keroje falje,dhe te nesermen te vazhdoje tutje te njejten!

Une kam filluar ta ndertoj perseri kalan time por kte here nuk do lejoj qe puhiza jote e dashuris te kthehet dhe ta rrezoj..

Une do ja dal si ja dola deri tani pa ty,

dhe do jeme shume me mire se sa isha me ty! MOS U KTHE!

Dhe pse edi qe te mungoj me shume se kurre, ne fakt :

Gezohem qe e di!


[You must be registered and logged in to see this image.]
Esba
Esba
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Marsille Avignon
Postime Postime : 549
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/12/2012
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Basketbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga pexha Wed 5 Dec 2012 - 21:46

edi qe po vajton per mu
pexha
pexha
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Dardan
Postime Postime : 5786
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2010
Hobi Hobi : dizajner

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Esba Wed 5 Dec 2012 - 21:52

Ashtu menon ti pexha hihihi
Esba
Esba
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Marsille Avignon
Postime Postime : 549
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/12/2012
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Basketbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Neta E Thu 6 Dec 2012 - 2:18

E di qe do te dua vetem ty
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga il conte Thu 6 Dec 2012 - 2:22

E di qe te kam xhan.... :5454787:
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Neta E Thu 6 Dec 2012 - 2:24

Qe te kam xemel [You must be registered and logged in to see this image.]
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga il conte Thu 6 Dec 2012 - 2:25

E di qe me mungon... iihhaa.
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Neta E Thu 6 Dec 2012 - 2:26

Qe e mbaj ne shpirt dike
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga il conte Thu 6 Dec 2012 - 2:27

Qe te mendoj cdo moment...
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Neta E Thu 6 Dec 2012 - 2:29

Qe e tashmja po me shkaterron cdo dite e me shume
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga il conte Thu 6 Dec 2012 - 2:32

Qe tani me duhet te iki...puc puc.... Perqafffimeee
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Maksi Thu 6 Dec 2012 - 2:35

mos harro te vish
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Neta E Thu 6 Dec 2012 - 2:35

il conte shkruajti:Qe tani me duhet te iki...puc puc.... [You must be registered and logged in to see this image.]
Puc puc edhe ty [You must be registered and logged in to see this image.]
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Maksi Thu 6 Dec 2012 - 2:40

qe te lov shume [You must be registered and logged in to see this image.]
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Neta E Thu 6 Dec 2012 - 2:44

Edhe t'i lov s'i shume gocat tjera
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Maksi Thu 6 Dec 2012 - 2:45

qe vetem ty te lov?hhahah se askush sma var me
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Neta E Thu 6 Dec 2012 - 2:57

Jo jo lovi te tjera,sic i ke lov gjithnje [You must be registered and logged in to see this image.]
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Maksi Thu 6 Dec 2012 - 3:19

qe vetem ty te lovi?
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Neta E Thu 6 Dec 2012 - 5:31

Qe cdohere me thua kete gje
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Xhan Thu 6 Dec 2012 - 7:13

e di edhe un
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Maksi Thu 6 Dec 2012 - 7:27

Qe. Nuk t kuptoj fare ndonjehere?
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Neta E Thu 6 Dec 2012 - 9:54

Une jam nje enderr e jotja qe t'i e enderron shume here
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Lazdrane Sat 15 Dec 2012 - 4:47

E' di se me don por un spo mundem me te dasht dicka se di se perse ?? hihihi
Lazdrane
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Xhan Sat 15 Dec 2012 - 5:16

E di ...
E di qe me nuk jom e jotja
E di kete , tjeter nuk di !! .. th_gruebelgirl
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga bekimi Sat 15 Dec 2012 - 5:36

e di se
ende me don

sepse ta kam lexua zemren tone

bekimi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1897
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2012
Mosha Mosha : 45

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Neta E Sat 15 Dec 2012 - 13:59

Qe do te dua ty
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Lazdrane Sat 15 Dec 2012 - 15:11

E di ce genjen e per ate me ty nuk mirrem se me shkon nerva hihihi
Lazdrane
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Neta E Sat 15 Dec 2012 - 23:40

Qe me ke zili,sepse te tjeret me mbajn anen
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Lazdrane Mon 17 Dec 2012 - 6:04

E di gjitha i kam kuptuar mos mendo se nuk e di
Lazdrane
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Neta E Mon 17 Dec 2012 - 6:14

Qe Large je fizikisht,por shume afer zemres sime
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga WebMaster Mon 17 Dec 2012 - 6:16

E di qe sta ka qefi te them mjaft se na lodhe tani Lazdrane secili eshte per vete edhe genjen per vete genjei edhe un ka ndonje gje ketu
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Lazdrane Mon 17 Dec 2012 - 6:19

Klea shkruajti:E di qe sta ka qefi te them mjaft se na lodhe tani Lazdrane secili eshte per vete edhe genjen per vete genjei edhe un ka ndonje gje ketu

Edi ce sjam tu be mir me keto fjale Klea por shico kjo si ofendon si stafe e juaj ketu un prap jam ketu ce 1 jav edhe mundem te largohem por kesaj si si vjen turp ce esht ketu ne staf te juajin edhe te ben keshtu te flas gjera ce si perkasin kesaj kjo duhet mi ardhe keq mase pari prej teje Klea tani prej kolegve tjer se cfar ben por besoj se kete eka te lindur
Lazdrane
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga WebMaster Mon 17 Dec 2012 - 6:20

Degjo klean neta nuk ofendon nese se provokojne shikoni rrugen tuaj secili shkruani ne menyre qe mos te ofendoheni se neten kam vite qe e njoh un
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Lazdrane Mon 17 Dec 2012 - 6:22

Neta nuk ofendon ndoshta juve? vetum mua edhe Xhan na ka mare shum per te keq sidmose mua edhe asj gjdo fjale ka deshir me nedyrhy mes meje edhe saj shkon i ben gjerat citat edhe pa i shti hunte se len se cka pi djeg nuk e di un i kam then se ketu kam ardhe vetum me kalu kohen as mu dashur as agje as mos te ken frik se ja mare nja cun ketu ata le te flen lirshum
Lazdrane
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Neta E Mon 17 Dec 2012 - 6:26

Nuk eshte e vertet kjo qe thua t'i,por shyqyr eshte Klea qe me beson dhe deshmojn vete postimet tek tema cfare profesioni i ofroni antarit siper...Une postoja shume normal,kurse ty tere kohen me ofendoje,andaj fillova dhe une me te njejten menyr
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Lazdrane Mon 17 Dec 2012 - 6:28

Neta shkruajti:Nuk eshte e vertet kjo qe thua t'i,por shyqyr eshte Klea qe me beson dhe deshmojn vete postimet tek tema cfare profesioni i ofroni antarit siper...Une postoja shume normal,kurse ty tere kohen me ofendoje,andaj fillova dhe une me te njejten menyr

Po bash mir postiimet jan un te ofrova Post ti me cfar me ufrove ??? leco se sheimet i kemi aty edhe ti ske deshir me fya po ti slen kun pa i shti hunte pramet u rroke me arabela ike prej saj tani u kape me mua e ti nuk ke deshir me fy bash pom duket shum interesante kur i thua keto fjale ???
Lazdrane
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Neta E Mon 17 Dec 2012 - 6:32

E di qe s'kam pas asnje zenk me Arabelen,s'eshte aspak e vertet kjo qe thua ty,por mjaft u morre me mua,posto s'i mbas qefit tend
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Lazdrane Mon 17 Dec 2012 - 6:34

Neta shkruajti:E di qe s'kam pas asnje zenk me Arabelen,s'eshte aspak e vertet kjo qe thua ty,por mjaft u morre me mua,posto s'i mbas qefit tend

Ne ketu ishim pramet edhe te pam mos te isha kon te kisha then ce sjam kan po edhe aty i shtine hunt te Arbela ike prej saj mu ngjite mua nuk e di se cfar te brengose ty un ce jam ketu se di arsyjen pse ?
Lazdrane
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga WebMaster Mon 17 Dec 2012 - 6:37

Mjaft amon se u bem si kalamojt ecni para edhe shikoni rrugen secili te tuajen
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Arian 123 Mon 17 Dec 2012 - 6:39

E di se duhet te kemi marveshje me njeri tjetrin se per ndryshe ja bejme qefin shkaut.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi