Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
E di ? !!! - Faqe 4 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
E di ? !!! - Faqe 4 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

E di ? !!!

+18
Next
Ailin
Labja
Alberti
Єямєℓiиdå
valtori
EMI
Aristogata
Arian 123
WebMaster
bekimi
Lazdrane
Xhan
Maksi
il conte
Neta E
pexha
Esba
22 posters

Faqja 4 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 4 Empty E di ? !!!

Mesazh nga Esba Wed 5 Dec 2012 - 21:23

First topic message reminder :

E di?!!po degjoja kengen tone,ate qe dikur ti ma detikoje mua,e sot un ta dedikoj ty!sa te pershtatet ai tekst,edhe po te doja nuk mund te thoja me shume.

Nuk do dija si te shprehja me mir faktin qe dashuria jote vret,qe preferove te zgjidhje dike tjeter ne vendin tim,dike qe nuk ishte UNE! dike qe do i japesh gjith lumturin dhe dashurin tende e mua me ngelej vetem te te shikoja sjelljen tende.e kujt???!!!

MUA.....mua qe kam qen perher aty per ty,mua qe isha e gatshme per cdo gje vetem te te shikoja duke buzeqeshur!qe te perkrahja dhe po ti te ishe gabim,por ti nuk munde ta kuptoje ne kohe kete,ti nuk arrite te kuptoje veten tende sepse ti asnjeher skupton.....ti gjithmon iken.....

Vendose te zgjidhje rrugen tende dhe mua me le ne udhekryqin pa ditur nga te shkoj,pa asnje motiv!!une e gjeta rrugen time dhe kjo jo fale teje.nga ty kerkoj vetem dicka:MOS U KTHE!!

Mos u mundo te me thuash se jam une ai dhe vetem une!tu luta te me thoje cfar ndjeje.....te pyeta pendohesh?? pergjigjia jote: si perher heshtje! e vetmja zgjidhje ishte te keroje falje,dhe te nesermen te vazhdoje tutje te njejten!

Une kam filluar ta ndertoj perseri kalan time por kte here nuk do lejoj qe puhiza jote e dashuris te kthehet dhe ta rrezoj..

Une do ja dal si ja dola deri tani pa ty,

dhe do jeme shume me mire se sa isha me ty! MOS U KTHE!

Dhe pse edi qe te mungoj me shume se kurre, ne fakt :

Gezohem qe e di!


[You must be registered and logged in to see this image.]
Esba
Esba
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Marsille Avignon
Postime Postime : 549
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/12/2012
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Basketbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë


E di ? !!! - Faqe 4 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Maksi Wed 19 Dec 2012 - 3:36

qe edhe dy dite do kemi net me leke se kur te prishet bota do ta kemi dhurate hahah gratis
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 4 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Neta E Wed 19 Dec 2012 - 3:57

Kam njeres ne shpi,dhe mua me duhet te ik njehere
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 4 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Lazdrane Wed 19 Dec 2012 - 3:59

E di se jam e lodhur por kur e shoh Xhan clodhem juhjjjjj
Lazdrane
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 4 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Xhan Wed 19 Dec 2012 - 4:00

e di ti ? qe sa gezohem kur te shof ty ktu Lazdrane Neutral
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 4 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Lazdrane Wed 19 Dec 2012 - 4:01

E di se te kam pas shoce te mir edhe do te kem deri ne vdekje Puc Ballin
Lazdrane
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 4 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Xhan Wed 19 Dec 2012 - 4:08

e di se sikur ty se deshta asnje tjeter Neutral
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 4 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Maksi Wed 19 Dec 2012 - 4:10

qe jeta qenka nje monotoni pa fund
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 4 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Lazdrane Wed 19 Dec 2012 - 4:13

E di ce te bezdisi por me fal eeww
Lazdrane
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 4 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Xhan Wed 19 Dec 2012 - 4:17

e di qe ti je tolerante juhjjjjj
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 4 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Lazdrane Wed 19 Dec 2012 - 4:19

E' di ce ti per mua i don gjitha Neutral
Lazdrane
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 4 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Xhan Wed 19 Dec 2012 - 4:20

e di qe per ty duroj gjithqka Perqafffimeee
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 4 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Neta E Wed 19 Dec 2012 - 4:22

Qe ne te njejten kohe me do dhe me urren
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 4 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Lazdrane Wed 19 Dec 2012 - 4:23

E ' di ce edhe pak i kemi festat e fund vitit HUGO
Lazdrane
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 4 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Xhan Wed 19 Dec 2012 - 4:24

e di se jam tuj prit diqka por jo koti ;)
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 4 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Arian 123 Wed 19 Dec 2012 - 4:35

E di se ben ftohte andej nga ju Xhan,po si shume qenke mbeshtjelle.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 4 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Xhan Wed 19 Dec 2012 - 4:36

e di pra , pse pom me thua Arian :45477: , pse atje nuk bene ftoft joo hihihi
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 4 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Neta E Wed 19 Dec 2012 - 5:21

Qe jeta tregohet shume e poshter ne disa raste
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 4 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Arian 123 Wed 19 Dec 2012 - 5:23

Xhan shkruajti:e di pra , pse pom me thua Arian :45477: , pse atje nuk bene ftoft joo hihihi

Jo ne Hamburg u shkri bora. Happy
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 4 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Xhan Wed 19 Dec 2012 - 5:23

Arian 123 shkruajti:
Xhan shkruajti:e di pra , pse pom me thua Arian :45477: , pse atje nuk bene ftoft joo hihihi

Jo ne Hamburg u shkri bora. Happy

ani sa mir po mu dufka me ardhen me najten naj dit asajde Happy
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 4 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Neta E Wed 19 Dec 2012 - 5:28

Qe tani jam me ty,dhe s'ma ndjen per aske dhe asgje
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 4 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Lazdrane Wed 19 Dec 2012 - 5:32

E di se jam e lodhur edhe pak do iku te bej pushim HUGO
Lazdrane
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 4 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Xhan Wed 19 Dec 2012 - 5:33

e di se te pelqen te jesh me muaa ...
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 4 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Arian 123 Wed 19 Dec 2012 - 5:36

Xhan shkruajti:
Arian 123 shkruajti:
Xhan shkruajti:e di pra , pse pom me thua Arian :45477: , pse atje nuk bene ftoft joo hihihi

Jo ne Hamburg u shkri bora. Happy

ani sa mir po mu dufka me ardhen me najten naj dit asajde Happy

[You must be registered and logged in to see this image.]
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 4 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Xhan Wed 19 Dec 2012 - 5:39

Arian 123 shkruajti:
Xhan shkruajti:
Arian 123 shkruajti:
Xhan shkruajti:e di pra , pse pom me thua Arian :45477: , pse atje nuk bene ftoft joo hihihi

Jo ne Hamburg u shkri bora. Happy

ani sa mir po mu dufka me ardhen me najten naj dit asajde Happy

[You must be registered and logged in to see this image.]


Mit viel freude möchte ich mal hamburg besuchen und dich auch PUCC
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 4 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Arian 123 Wed 19 Dec 2012 - 5:44

Freude ist ganz meinerseits.................
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 4 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Next Wed 19 Dec 2012 - 8:23

e di ky dimer do te jet me i qet se vitet e kaluara
Next
Next
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2536
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/01/2009
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 4 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Neta E Fri 21 Dec 2012 - 4:06

Cdo moment qe te fal ty,eshte e kot per mua
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 4 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Princ Sat 22 Dec 2012 - 6:44

e di se je me tjetr ken ne kete o momente
Princ
Princ
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 311
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/12/2012
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Besnik behem a bes nuk zo

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 4 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Neta E Sat 22 Dec 2012 - 8:43

Qe tani ndodhesh shume Large nga une
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 4 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Alberti Sat 29 Dec 2012 - 5:59

E di ku je !

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 4 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Neta E Sat 29 Dec 2012 - 6:01

S'a shume me Lumturoj enderra qe me tregove
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 4 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Alberti Sat 29 Dec 2012 - 6:02

E di qe ke pare enderr haha

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 4 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Neta E Sat 29 Dec 2012 - 6:06

Dhe ne enderr ishe t'i [You must be registered and logged in to see this image.]
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 4 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Alberti Sat 29 Dec 2012 - 6:08

E di, a ishe edhe ti aty haha

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 4 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Neta E Sat 29 Dec 2012 - 6:11

Po edhe une sigurisht,pa mua enderra nuk enderrohet [You must be registered and logged in to see this image.]
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 4 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Alberti Sat 29 Dec 2012 - 6:12

,, sa zgjati hahaha

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 4 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Neta E Sat 29 Dec 2012 - 6:15

Gjysme ore [You must be registered and logged in to see this image.]
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 4 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Arian 123 Sat 29 Dec 2012 - 6:24

E di se sa poshte larte eshte kjo jete.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 4 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga fioll Sat 29 Dec 2012 - 6:25

E di gjithmon do jesh ne zemren time
fioll
fioll
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 352
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 4 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Arian 123 Sat 29 Dec 2012 - 6:27

E di sa na paska ardhe nje anetare e re.Mire se na ke ardhe Fioll.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 4 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 4 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi