Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
E di ? !!! - Faqe 5 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
E di ? !!! - Faqe 5 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

E di ? !!!

+18
Next
Ailin
Labja
Alberti
Єямєℓiиdå
valtori
EMI
Aristogata
Arian 123
WebMaster
bekimi
Lazdrane
Xhan
Maksi
il conte
Neta E
pexha
Esba
22 posters

Faqja 5 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 5 Empty E di ? !!!

Mesazh nga Esba Wed 5 Dec 2012 - 21:23

First topic message reminder :

E di?!!po degjoja kengen tone,ate qe dikur ti ma detikoje mua,e sot un ta dedikoj ty!sa te pershtatet ai tekst,edhe po te doja nuk mund te thoja me shume.

Nuk do dija si te shprehja me mir faktin qe dashuria jote vret,qe preferove te zgjidhje dike tjeter ne vendin tim,dike qe nuk ishte UNE! dike qe do i japesh gjith lumturin dhe dashurin tende e mua me ngelej vetem te te shikoja sjelljen tende.e kujt???!!!

MUA.....mua qe kam qen perher aty per ty,mua qe isha e gatshme per cdo gje vetem te te shikoja duke buzeqeshur!qe te perkrahja dhe po ti te ishe gabim,por ti nuk munde ta kuptoje ne kohe kete,ti nuk arrite te kuptoje veten tende sepse ti asnjeher skupton.....ti gjithmon iken.....

Vendose te zgjidhje rrugen tende dhe mua me le ne udhekryqin pa ditur nga te shkoj,pa asnje motiv!!une e gjeta rrugen time dhe kjo jo fale teje.nga ty kerkoj vetem dicka:MOS U KTHE!!

Mos u mundo te me thuash se jam une ai dhe vetem une!tu luta te me thoje cfar ndjeje.....te pyeta pendohesh?? pergjigjia jote: si perher heshtje! e vetmja zgjidhje ishte te keroje falje,dhe te nesermen te vazhdoje tutje te njejten!

Une kam filluar ta ndertoj perseri kalan time por kte here nuk do lejoj qe puhiza jote e dashuris te kthehet dhe ta rrezoj..

Une do ja dal si ja dola deri tani pa ty,

dhe do jeme shume me mire se sa isha me ty! MOS U KTHE!

Dhe pse edi qe te mungoj me shume se kurre, ne fakt :

Gezohem qe e di!


[You must be registered and logged in to see this image.]
Esba
Esba
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Marsille Avignon
Postime Postime : 549
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/12/2012
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Basketbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë


E di ? !!! - Faqe 5 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Alberti Sat 29 Dec 2012 - 6:29

E di qe te pelqen forumi

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 5 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Xhan Sat 29 Dec 2012 - 8:23

e di , por spom intereson [ZbarDh DhemBet]
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 5 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Neta E Sat 29 Dec 2012 - 12:35

E di qe ne zemer do te mbaj vec ty
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 5 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga fioll Tue 1 Jan 2013 - 18:47

E di qe te takoj vetem ty
fioll
fioll
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 352
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 5 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Neta E Wed 2 Jan 2013 - 7:16

Qe ne disa raste behem e tepert,por t'lutem me kupto,mbase e bej nga xhelozia
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 5 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga il conte Wed 2 Jan 2013 - 7:18

Qe shikoj nje ndryshim shume te madh tek ty...do doja te dija perse..???
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 5 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Neta E Wed 2 Jan 2013 - 7:29

Per nje moment cdo gje u ndryshuar ne jeten time
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 5 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga kasperi Fri 4 Jan 2013 - 2:13

E di qe je large,e di qe po te kishe krahe do te fluturoje drejt meje,e di qe kur te zene gjumi do te kishe deshire te fleje ne brendine e shpirtit tim.
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 5 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Alberti Fri 4 Jan 2013 - 12:36

E di qe un jam antari qe postoj postimin e 1.000.000 ne klea love forum E di ? !!! - Faqe 5 3323079371 Urime per arritjen kaq te madhe te kti forumi.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 5 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Neta E Fri 4 Jan 2013 - 12:45

Urime pra Belti [You must be registered and logged in to see this image.]
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 5 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Alberti Fri 4 Jan 2013 - 12:46

E di flm.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 5 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Xhan Fri 4 Jan 2013 - 13:08

e di ti Bleti qe njo 4.000 e me teper shenime ju bera une per nje koh te shkurter hahahaha
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 5 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Alberti Fri 4 Jan 2013 - 13:24

E di haahahaha

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 5 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Anakonda Sat 5 Jan 2013 - 4:21

e di se mka marr malli E me fol me ty

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 5 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 5 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi