Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
E di ? !!! - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
E di ? !!! - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

E di ? !!!

+18
Next
Ailin
Labja
Alberti
Єямєℓiиdå
valtori
EMI
Aristogata
Arian 123
WebMaster
bekimi
Lazdrane
Xhan
Maksi
il conte
Neta E
pexha
Esba
22 posters

Faqja 2 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 2 Empty E di ? !!!

Mesazh nga Esba Wed 5 Dec 2012 - 21:23

First topic message reminder :

E di?!!po degjoja kengen tone,ate qe dikur ti ma detikoje mua,e sot un ta dedikoj ty!sa te pershtatet ai tekst,edhe po te doja nuk mund te thoja me shume.

Nuk do dija si te shprehja me mir faktin qe dashuria jote vret,qe preferove te zgjidhje dike tjeter ne vendin tim,dike qe nuk ishte UNE! dike qe do i japesh gjith lumturin dhe dashurin tende e mua me ngelej vetem te te shikoja sjelljen tende.e kujt???!!!

MUA.....mua qe kam qen perher aty per ty,mua qe isha e gatshme per cdo gje vetem te te shikoja duke buzeqeshur!qe te perkrahja dhe po ti te ishe gabim,por ti nuk munde ta kuptoje ne kohe kete,ti nuk arrite te kuptoje veten tende sepse ti asnjeher skupton.....ti gjithmon iken.....

Vendose te zgjidhje rrugen tende dhe mua me le ne udhekryqin pa ditur nga te shkoj,pa asnje motiv!!une e gjeta rrugen time dhe kjo jo fale teje.nga ty kerkoj vetem dicka:MOS U KTHE!!

Mos u mundo te me thuash se jam une ai dhe vetem une!tu luta te me thoje cfar ndjeje.....te pyeta pendohesh?? pergjigjia jote: si perher heshtje! e vetmja zgjidhje ishte te keroje falje,dhe te nesermen te vazhdoje tutje te njejten!

Une kam filluar ta ndertoj perseri kalan time por kte here nuk do lejoj qe puhiza jote e dashuris te kthehet dhe ta rrezoj..

Une do ja dal si ja dola deri tani pa ty,

dhe do jeme shume me mire se sa isha me ty! MOS U KTHE!

Dhe pse edi qe te mungoj me shume se kurre, ne fakt :

Gezohem qe e di!


[You must be registered and logged in to see this image.]
Esba
Esba
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Marsille Avignon
Postime Postime : 549
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/12/2012
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Basketbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë


E di ? !!! - Faqe 2 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Neta E Mon 17 Dec 2012 - 6:39

Vetem e di qe s'jane aspak te verteta keto qe i thua,mos u mundo te me genjesh para syve te mi....Por nejse mos e zgjat me shume te Lutem

E di qe me mungon shume zemra ime
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 2 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Lazdrane Mon 17 Dec 2012 - 6:40

E di se gjithmon se raliteti djeg
Lazdrane
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 2 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga WebMaster Mon 17 Dec 2012 - 6:41

E di se me lodhin gjerat nganjehere kur te gjith sjemi te sinqert Happy
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 2 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Arian 123 Mon 17 Dec 2012 - 6:44

E di se Geg e tosk malsi Jallia

Jan nje komb me u nda s'duron

Fund e maj nje asht Shypnia

E nje te gjithve na bashkon.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 2 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga WebMaster Mon 17 Dec 2012 - 6:51

E di se jam e lodhur po perseri kerkoj me shum nga vetja
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 2 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Neta E Mon 17 Dec 2012 - 8:22

E di qe ne zemren time jeton besnikria
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 2 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga il conte Mon 17 Dec 2012 - 8:23

E di qe kur te shikoj ty...behem tjeter njeri...??!!!
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 2 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Neta E Mon 17 Dec 2012 - 8:26

Afersia jote me gezon por nje kohesisht edhe me Lendon
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 2 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga il conte Mon 17 Dec 2012 - 8:29

E di se po mendon per tjeter person...dhe me ben te trishohem...
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 2 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Neta E Mon 17 Dec 2012 - 8:31

Qe me do deri ne nje mase
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 2 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga WebMaster Mon 17 Dec 2012 - 8:43

Qe duhet te ju le per 1 ore edhe silluni mire
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 2 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Neta E Mon 17 Dec 2012 - 8:52

U tha u be shefe [You must be registered and logged in to see this image.]
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 2 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga il conte Mon 17 Dec 2012 - 8:55

E di se te kam shume xhan... :5454787:
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 2 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Neta E Mon 17 Dec 2012 - 9:00

Xhan te kam edhe une ty [You must be registered and logged in to see this image.]
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 2 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga il conte Mon 17 Dec 2012 - 9:02

E di qe kenaqem kur flas me ty... :5454787:
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 2 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Neta E Mon 17 Dec 2012 - 9:03

Pranija jote me bene te ndjehem mire
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 2 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Aristogata Mon 17 Dec 2012 - 9:04

e di ti qe me ka marr malli mua per tyyyyyyy
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 2 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga il conte Mon 17 Dec 2012 - 9:06

E di ti qe me ka marre malli per Behirken mua.... hihihi
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 2 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Aristogata Mon 17 Dec 2012 - 9:07

hahahaha sa i poshter qe je
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 2 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga il conte Mon 17 Dec 2012 - 9:12

E di ti qe mezi po pres ta takoj Behirken une... :p
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 2 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Neta E Mon 17 Dec 2012 - 9:13

Ne ditet qe jetojm askush s'te do pa interes
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 2 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga il conte Mon 17 Dec 2012 - 10:00

E di qe ashtu si une edhe ti kemi te njejtin mendim per nje x person ketu...
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 2 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Xhan Mon 17 Dec 2012 - 10:06

E di por me mir mos me diten :p
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 2 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Arian 123 Mon 17 Dec 2012 - 10:11

E di mire se nuk me harron.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 2 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Xhan Mon 17 Dec 2012 - 10:25

E di e di per ty qe je shum i ngushtushem hihihi
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 2 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Maksi Mon 17 Dec 2012 - 10:28

SE ME BEN ME NERVA????????
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 2 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga EMI Mon 17 Dec 2012 - 10:28

edi edi ..[o he se te ulen nervate ty.. je farewww
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 2 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Maksi Mon 17 Dec 2012 - 10:29

qe me merr malli per ty xhevi
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 2 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Arian 123 Mon 17 Dec 2012 - 10:29

E di mire se punet e mira merren ngadale.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 2 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga valtori Mon 17 Dec 2012 - 10:30

qe do te gjeja nje dit online ty emi Perqafffimeee
valtori
valtori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : ne havana
Postime Postime : 2505
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/12/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : te ngacmoj inteligjentet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 2 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga EMI Mon 17 Dec 2012 - 10:30

Maksi shkruajti:qe me merr malli per ty xhevi
haha edi Diu, po skam cbej jam e zon..jam grua punetore une, punoj per mirqenien e families...hahha
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 2 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga EMI Mon 17 Dec 2012 - 10:30

valtori shkruajti:qe do te gjeja nje dit online ty emi Perqafffimeee
edi ore qe mezi po me prisie... eeww
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 2 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Maksi Mon 17 Dec 2012 - 10:31

EMI shkruajti:
Maksi shkruajti:qe me merr malli per ty xhevi
haha edi Diu, po skam cbej jam e zon..jam grua punetore une, punoj per mirqenien e families...hahha
o vdeksha UN PER XHEVIN TIME se kur ke ti kam dhe une [You must be registered and logged in to see this image.]
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 2 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Arian 123 Mon 17 Dec 2012 - 10:32

E di qe edhe pak vijne Krishtlindjet.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 2 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga valtori Mon 17 Dec 2012 - 10:32

EMI shkruajti:
valtori shkruajti:qe do te gjeja nje dit online ty emi Perqafffimeee
edi ore qe mezi po me prisie... eeww

te sqarojme ca gjera se ma ke ulur reputacionin jam ber te iki fare [QeSh]
valtori
valtori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : ne havana
Postime Postime : 2505
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/12/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : te ngacmoj inteligjentet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 2 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga EMI Mon 17 Dec 2012 - 10:35

valtori shkruajti:
EMI shkruajti:
valtori shkruajti:qe do te gjeja nje dit online ty emi Perqafffimeee
edi ore qe mezi po me prisie... eeww

te sqarojme ca gjera se ma ke ulur reputacionin jam ber te iki fare [QeSh]
hahha epse kshtu, te ra namuzi ty kashtu..?? haha po une te kam rritur vlerat ty ore...
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 2 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga valtori Mon 17 Dec 2012 - 10:37

EMI shkruajti:
valtori shkruajti:
EMI shkruajti:
valtori shkruajti:qe do te gjeja nje dit online ty emi Perqafffimeee
edi ore qe mezi po me prisie... eeww

te sqarojme ca gjera se ma ke ulur reputacionin jam ber te iki fare [QeSh]
hahha epse kshtu, te ra namuzi ty kashtu..?? haha po une te kam rritur vlerat ty ore...

ate qe me bere me tonin akoma se kam mbledhur veten plus si flisja dot asnjereit ne forum shife kush fol ai qe mundi toni

me barazim me mua e quajne fitore je farewww
valtori
valtori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : ne havana
Postime Postime : 2505
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/12/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : te ngacmoj inteligjentet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 2 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga EMI Mon 17 Dec 2012 - 10:38

valtori shkruajti:
EMI shkruajti:
valtori shkruajti:
EMI shkruajti:
valtori shkruajti:qe do te gjeja nje dit online ty emi Perqafffimeee
edi ore qe mezi po me prisie... eeww

te sqarojme ca gjera se ma ke ulur reputacionin jam ber te iki fare [QeSh]
hahha epse kshtu, te ra namuzi ty kashtu..?? haha po une te kam rritur vlerat ty ore...

ate qe me bere me tonin akoma se kam mbledhur veten plus si flisja dot asnjereit ne forum shife kush fol ai qe mundi toni

me barazim me mua e quajne fitore je farewww
hahhaha pse ore u munde ti kshtu..? po prit ore se finishin e jap une... je farewww
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 2 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga valtori Mon 17 Dec 2012 - 10:40

e di po toni tha fitova une eshte webmaster ai gjeti mbeshtetjen tjeter te stafit edhe me nxoren mua humbes pa numuruar votat jan ber si sali berisha keta ketu i vuri vulen edhe fondatorja toni eshte kryeminister i forumit tani ministrat konti maksi me kan nxjer ne opozit mua je farewww
valtori
valtori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : ne havana
Postime Postime : 2505
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/12/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : te ngacmoj inteligjentet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 2 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 17 Dec 2012 - 10:42

E di qe ke tatu te bukur?[You must be registered and logged in to see this image.]
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E di ? !!! - Faqe 2 Empty Re: E di ? !!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi