Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Hellooooooooooooo .. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Hellooooooooooooo .. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hellooooooooooooo ..

+6
Єямєℓiиdå
Neta E
Alberti
Darius
valtori
Arelina
10 posters

Shko poshtë

Hellooooooooooooo .. Empty Hellooooooooooooo ..

Mesazh nga Arelina Thu 20 Dec 2012 - 10:00

Mirse ju gjej te gjithve .. C.o.o.l
Arelina
Arelina
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/12/2012
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hellooooooooooooo .. Empty Re: Hellooooooooooooo ..

Mesazh nga valtori Thu 20 Dec 2012 - 10:02

welcome edhe ja klb ketu po kete emer ku e ke gjetur Dhurt
valtori
valtori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : ne havana
Postime Postime : 2505
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/12/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : te ngacmoj inteligjentet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hellooooooooooooo .. Empty Re: Hellooooooooooooo ..

Mesazh nga Darius Thu 20 Dec 2012 - 11:58

Mire se erdhe Neutral
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hellooooooooooooo .. Empty Re: Hellooooooooooooo ..

Mesazh nga Alberti Thu 20 Dec 2012 - 12:10

Mire se ke ardh, kalofshe bukur ketu.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hellooooooooooooo .. Empty Re: Hellooooooooooooo ..

Mesazh nga Neta E Sat 22 Dec 2012 - 4:20

Mire se erdhe mes nesh Arelina,uroj te kalosh s'a me bukur ne mesin e shoqeris sone [You must be registered and logged in to see this image.]
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hellooooooooooooo .. Empty Re: Hellooooooooooooo ..

Mesazh nga Єямєℓiиdå Thu 3 Jan 2013 - 6:49

Mire se ke ardhe Arelina
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hellooooooooooooo .. Empty Re: Hellooooooooooooo ..

Mesazh nga Anakonda Sat 5 Jan 2013 - 4:10

klm

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hellooooooooooooo .. Empty Re: Hellooooooooooooo ..

Mesazh nga fioll Sat 5 Jan 2013 - 4:11

Arelina Pershendetje uroj te kaloni bukur ketu Perqafffimeee
fioll
fioll
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 352
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hellooooooooooooo .. Empty Re: Hellooooooooooooo ..

Mesazh nga seriozi Tue 5 Mar 2013 - 5:40

pershendetje Arelina , miresevjen
seriozi
seriozi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 179
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2013
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hellooooooooooooo .. Empty Re: Hellooooooooooooo ..

Mesazh nga Burrelsja Mon 20 May 2013 - 21:19

KALOFSH SA MA BUKUR

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hellooooooooooooo .. Empty Re: Hellooooooooooooo ..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi