Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Te dua por nuk mundem te jem me Ty. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Te dua por nuk mundem te jem me Ty.

Shko poshtë

Te dua por nuk mundem te jem me Ty. Empty Te dua por nuk mundem te jem me Ty.

Mesazh nga fioll prej Sat 29 Dec 2012 - 3:51

Nje gje na ndan dhe per kete me duhet tet harroj.
E di qe te lendoj, lendoj dhe vehten por nuk di qka te bej
te qmendem nuk preferoj ngase dua te jetoj me kujtimin se te deshta dhe Te Dua Ty.
Te gjitha mi more Ti, madje as lot nuk kam me, ta fala dhe lotin vetem qe te mos e derdh ngase me shume lendohem .Kam mall per Ty por nuk kam force tet kerkoj ngase po te shoh e di qe do te kthehem prap rruges se dashurise per Ty edhe pse e din Ti qe jam ne kete rruge por e humbur duke te kerkuar me sy mbyllur se po t’i hap syt e di qe do te me kthehet loti duke te thene me ke munguar! Me lot te kam thene ''Te Dua'' por Ti nuk me takon mua por do t’i takosh tjetres edhe pse kurre nje gje nuk do ta kisha deshiruar por… Dua te jem shume larg qe te mos shoh, te mos shoh por te ndegjoj mire per Ty edhe pse hijen tende do ta kem kudo qe te shkoj, emrin tend do ta kem ne mendje,puthjen tende ne buzet e mia, ngrohtesine tende ne trupin tim, zerin tend ne veshin tim.Nuk kam qka te bej, te vdes nuk deshiroj ngase dua te jetoj qe se paku lajmin qe Ti i lumtur jeton dua ta ndegjoj. Me lot te zemres te them te uroj fatin e bardh kurr ne sy mos paq lot, fati dhe lumturia te ndjekt ne qdo hap.E une, une lus Zotin qe te me ndihmoje, ate qe eshte i mire per mua le te ma dhuron. Mos harro se gjithnje do'' Te Dua ''dhe do te kujt
oj.

Te dua por nuk mundem te jem me Ty. D54a62e6083a76626b520e0
fioll
fioll
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 352
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2012
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te dua por nuk mundem te jem me Ty. Empty Re: Te dua por nuk mundem te jem me Ty.

Mesazh nga Xhan prej Sat 29 Dec 2012 - 4:32

sepse ti e din perse smund te jem me ty eeeee
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te dua por nuk mundem te jem me Ty. Empty Re: Te dua por nuk mundem te jem me Ty.

Mesazh nga Malsori prej Fri 18 Jan 2013 - 2:16

Disa vargje per ty

kjo jet per mua ska rendesi
Si te shkon as vet nuk e di
nuk dita te shijoj ne beqari
skisha fat ne dashuri

Te kerkoja nuk te gjeta si ta dija
Per gjdo dit me kaplon merzia
Nuk me pelqen as kund qe te shkoj
Por te rri e vetem te mendoj

tash me dualen krejt ne sheh
Skam prej kujt qe te marr vesh
pasi sdel me une po te pres
se pa ty do te vdes


Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te dua por nuk mundem te jem me Ty. Empty Re: Te dua por nuk mundem te jem me Ty.

Mesazh nga Anakonda prej Fri 17 Oct 2014 - 3:16

Kemi nevoje per dashurine, ne cdo moment. Jo per dashurine e cdokujt por vetem te dikujt.
Ne cdo agim kemi nevoje per sms-n e Miremengjesit vetem nga dikush.
Ne momentet me te veshtira vetem nje ze mund te na qetesoje, ai ze qe dallohet ne
mesin e mijera te tjereve, ai ze qe eshte i pazevendesueshem.
Kemi nevoje per buzeqeshjen e dikujt pas nje dite te lodhshme.
Kemi nevoje per mbeshtetjen e dikujt ne momentet me te veshtira.
Kemi nevoje te dijme qe vlejme per dike, qe vlejme mbi cdo gje.
Kemi nevoje te degjojme fjale te embla, edhe njeriu me i ftohte, ka nevoje.
Kemi nevoje per ngrohtesine e dikujt qe na ben te ndihemi ndryshe.
Kemi nevoje per dike qe na fal kur gabojme dhe kerkon falje kur gabon.
Cdokush nga ne ka nje boshllek brenda.
Nje boshllek qe mbushet vetem njehere ne jete, vetem nga dikush.
Sepse dashuri mund te kete shume por dashuria e vertete eshte vetem nje. Eshte unike, perfekte me cdo gabim qe ka brenda.
Ndaj kemi nevoje per dike, emri i te cilit na mbush me dashuri, endrra, iluzione, jete!

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te dua por nuk mundem te jem me Ty. Empty Re: Te dua por nuk mundem te jem me Ty.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi