Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cfarë prisni nga 2013 ? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cfarë prisni nga 2013 ? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cfarë prisni nga 2013 ?

+5
LaDescarada
Malsori
Neta E
CuN@BosS/
Alberti
9 posters

Shko poshtë

Cfarë prisni nga 2013 ? Empty Cfarë prisni nga 2013 ?

Mesazh nga Alberti Sun 30 Dec 2012 - 13:24

Cfarë prisni nga 2013?

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë prisni nga 2013 ? Empty Re: Cfarë prisni nga 2013 ?

Mesazh nga CuN@BosS/ Sun 30 Dec 2012 - 13:26

gjelin e detit [You must be registered and logged in to see this image.]
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë prisni nga 2013 ? Empty Re: Cfarë prisni nga 2013 ?

Mesazh nga Neta E Sun 30 Dec 2012 - 23:34

Nje jete me te mire,me gjera te reja dhe gjera te mira
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë prisni nga 2013 ? Empty Re: Cfarë prisni nga 2013 ?

Mesazh nga Malsori Sun 30 Dec 2012 - 23:47

Pres qe te kem shendetin dhe pres nje te ardhme te lumtur
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 51
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë prisni nga 2013 ? Empty Re: Cfarë prisni nga 2013 ?

Mesazh nga Alberti Mon 31 Dec 2012 - 1:46

Fat, Lumturi edhe Shendet. Cfarë prisni nga 2013 ? 3666372071

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë prisni nga 2013 ? Empty Re: Cfarë prisni nga 2013 ?

Mesazh nga LaDescarada Mon 31 Dec 2012 - 2:06

pres qe te jet ky vit ma i mir se te gjith vitet e tjer, me shendet, fat, lumturi, dashuri, pune (nat e dit qe te shofim pakez drit:P haha) ...shpresoj se te jet me plot sfida treja

wink1
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë prisni nga 2013 ? Empty Re: Cfarë prisni nga 2013 ?

Mesazh nga fioll Mon 31 Dec 2012 - 7:12

Se pres asgje vetem se nje jet te lumtur dhe te shendetshme
fioll
fioll
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 352
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë prisni nga 2013 ? Empty Re: Cfarë prisni nga 2013 ?

Mesazh nga Malsori Mon 31 Dec 2012 - 7:19

Nuk pres diqka te pa mundshme pres qe te kem shendet fat dhe pse jo te me realizohen disa deshira
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 51
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë prisni nga 2013 ? Empty Re: Cfarë prisni nga 2013 ?

Mesazh nga Ariel Tue 8 Jan 2013 - 6:05

4 objektiva qe kam per kete vit.
Duhet patjeter brenda ketij viti....me ndihmen e zotit.
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë prisni nga 2013 ? Empty Re: Cfarë prisni nga 2013 ?

Mesazh nga Vizitor Tue 8 Jan 2013 - 10:48

Pres te vij fundi i botes. Prap.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë prisni nga 2013 ? Empty Re: Cfarë prisni nga 2013 ?

Mesazh nga WebMaster Tue 8 Jan 2013 - 10:55

Pres te iki ne kin me kismet hahaha hihihi
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë prisni nga 2013 ? Empty Re: Cfarë prisni nga 2013 ?

Mesazh nga Ariel Tue 8 Jan 2013 - 10:59

Dhe une ne Honolulu hihihi
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë prisni nga 2013 ? Empty Re: Cfarë prisni nga 2013 ?

Mesazh nga Arabela Sat 19 Jan 2013 - 2:37

dua dhe pres mbaresi kete vit,,,cdo dite te ketij viti,,,,per vete dhe per gjithe ato qe e meritojne dhe punojne per mbaresi,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë prisni nga 2013 ? Empty Re: Cfarë prisni nga 2013 ?

Mesazh nga WebMaster Sat 19 Jan 2013 - 2:45

Paqe edhe harmoni tek njerezit se kan ikur per lesh
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë prisni nga 2013 ? Empty Re: Cfarë prisni nga 2013 ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi