Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Qellimi justifikon mjetin...Pro-kunder?? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Qellimi justifikon mjetin...Pro-kunder?? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Qellimi justifikon mjetin...Pro-kunder??

Shko poshtë

Qellimi justifikon mjetin...Pro-kunder?? Empty Qellimi justifikon mjetin...Pro-kunder??

Mesazh nga WebMaster Wed 2 Jan 2013 - 0:44

A jeni dakort me kete thenie..pra se per te aritur nje qellim te caktuar perdor mjete te shumanshme?? une jame kundra...sepse me qellimin qe te arrijn paqen njerzit perdorin armet..me qellim qe te arrijn suksesin perdorin te tjeret..e shume te tjera. Mendimi juaj??

KUJDES JO TEMEN CHIT CHAT
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi