Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Eshte e lumtur rinia shqiptare ? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Eshte e lumtur rinia shqiptare ? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eshte e lumtur rinia shqiptare ?

2 posters

Shko poshtë

Eshte e lumtur rinia shqiptare ? Empty Eshte e lumtur rinia shqiptare ?

Mesazh nga WebMaster Wed 2 Jan 2013 - 0:56

Nese po... i lumte !
Nese jo... c'po ben per veten e saj. Ju personalisht c'po beni e cfare mendoni se duhet bere ?????

Jo chit chat
Eshte e lumtur rinia shqiptare ? 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Eshte e lumtur rinia shqiptare ? 30l12rc Pytje & Përgjigje Eshte e lumtur rinia shqiptare ? 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Eshte e lumtur rinia shqiptare ? Empty Re: Eshte e lumtur rinia shqiptare ?

Mesazh nga An0nim Wed 2 Jan 2013 - 1:27

Eshte nje moshe qe ''ndihen te lumtur'' edhe per gjerat me te vogla, e gjithe kjo vjen nga mungesa e pergjegjesive dhe largpamesise se gjerave.
Nje adoleshent nuk do tja dije se cfare i rezervon e ardhmja, por ''shijon momentin'' dhe kenaqet me ato cka arrin ne moment.
Lumturia e tyre varet nga nota 10, nga blerja e nje fustani te ri, nga te qenit ''mbreteresha'' e mbremjes se shkoll
es.

An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Eshte e lumtur rinia shqiptare ? Empty Re: Eshte e lumtur rinia shqiptare ?

Mesazh nga WebMaster Wed 9 Jan 2013 - 11:24

Jo Aspak pse e hargjojne kohen e tyre ne internete edhe kompjuter si te jen te lumtur keta .
Eshte e lumtur rinia shqiptare ? 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Eshte e lumtur rinia shqiptare ? 30l12rc Pytje & Përgjigje Eshte e lumtur rinia shqiptare ? 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Eshte e lumtur rinia shqiptare ? Empty Re: Eshte e lumtur rinia shqiptare ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi