Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ej ti...!!!! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ej ti...!!!! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ej ti...!!!!

+13
Arian 123
fioll
Anakonda
Єямєℓiиdå
kasperi
T_o_n_i
Alberti
Leo_uk
Xhan
LaDescarada
Neta E
Malsori
Esba
17 posters

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Shko poshtë

Ej ti...!!!! Empty Ej ti...!!!!

Mesazh nga Esba Thu 3 Jan 2013 - 10:06

Ej TI Po te drejtohem keshtu , pasi kurre nuk te njoha vertete... Ndryshe te dija , ndryshe silleshe , ndryshe dole! Do doja te te shprehja keqardhjen time per ate qe je. Per ate qe pretendon te behesh dhe me imponim kerkon nje gje te tille.As une nuk jom ajo qe isha , deshe s'deshe me ndyshove...!! Me bere me te forte. Te dij te dalloj te bardhen nga e zeza , detajin qe ben diferencen , te ardhmen nga e kaluara. Nuk jom me ajo qe qante dhe per fjalen me te vogel , qe ndihej keq per veprimin me banal. Tani asgje s'me bon me pershtypje, as kur te shoh duke qeshur , as ne krahet e dikujt tjeter. Diku gabova dhe Une dikur , kur te thashe ishe me i miri... Gabova dhe kur pretendoja qe nuk do mund te te harroja kurre. Ne fakt ishte me e lehte sec Une e mendoja... Mjaftuan thjesht ca te pathena qe si dija , ca veprime qe perdja e afeksionit s'me lejoi ti shihja kurre. Tani jam komplet ndryshe... E ndjej veten me te sigurte, me te forte, me perpara... E ndjej veten me mire!! Dhe e gjitha kjo fale teje dhe pafytyrsise tende!! Po ti, do t'me flasesh per veten, po...do thuash ato te perhershmet...qe ti je unike, qe ti je e pazevendesueshme, qe ti je e pa arritshme... Gabohesh zemer, si Ty ka plot... ! Ti zevendesohesh se nuk di te kesh prezence... Ti arrihesh, nuk di te jesh larg se s'te lejne te tjera mendje... Ti zemer rrethohesh nga njerez, si vetja jote... Ti operon nga mendja e tyre... Ti, kurre nuk do jesh "Vetja Jote", te tjera kembe do te te mbajne gjithmone...!!
Esba
Esba
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Marsille Avignon
Postime Postime : 549
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/12/2012
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Basketbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga Malsori Thu 3 Jan 2013 - 11:04

eja ti se po te pres
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 51
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga Neta E Thu 3 Jan 2013 - 11:07

Ej t'i kam nevoj per ty
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga Malsori Thu 3 Jan 2013 - 11:09

eja ti kom koh qe te pres
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 51
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga Neta E Thu 3 Jan 2013 - 11:16

Te ndjej thell ne shpirtin tim
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga Malsori Thu 3 Jan 2013 - 11:17

Ej ti si kalove sot
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 51
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga Neta E Thu 3 Jan 2013 - 11:19

Mire flm...Po t'i.?
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga Malsori Thu 3 Jan 2013 - 11:20

Ej ti sot nuk kom kaluar mir
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 51
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga Neta E Thu 3 Jan 2013 - 11:23

Me vjen keq pra
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga LaDescarada Thu 3 Jan 2013 - 11:23

me kon po fol
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga Neta E Thu 3 Jan 2013 - 11:45

Eja dhe me perqafo
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga LaDescarada Thu 3 Jan 2013 - 11:46

pom pelqen stili yt
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga Malsori Thu 3 Jan 2013 - 11:47

Ej ti sa larg je por ne mendje te kom
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 51
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga LaDescarada Thu 3 Jan 2013 - 11:49

ku ma ke dashurin qe pate ...haha
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga Neta E Thu 3 Jan 2013 - 11:51

S'a shume e dua gjumi,sepse aty te takoj ty


Edituar për herë të fundit nga Neta E në Thu 3 Jan 2013 - 11:54, edituar 1 herë gjithsej
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga Malsori Thu 3 Jan 2013 - 11:53

ej ti sa dua diellin se dua te rrezitem pran teje nen rrezet e diellit
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 51
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga LaDescarada Thu 3 Jan 2013 - 11:54

ej ti hala se pash foton tande
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga Neta E Thu 3 Jan 2013 - 11:55

S'a shume e dua ndjenjen tende
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga Malsori Thu 3 Jan 2013 - 11:56

ej ti foto imja eshte aty pa trandafila mes shkurreve [You must be registered and logged in to see this image.]
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 51
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga Xhan Thu 3 Jan 2013 - 11:57

si duket je me mir tasht hihihi
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga LaDescarada Thu 3 Jan 2013 - 11:58

a pot merr gjumi hiq
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga Malsori Thu 3 Jan 2013 - 11:59

ej ti e shef sa mir ndihem ne mesin tauj
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 51
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga Neta E Thu 3 Jan 2013 - 11:59

LaDescarada shkruajti:ej ti hala se pash foton tande
Shko tek albumi fotografik dhe e sheh
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga LaDescarada Thu 3 Jan 2013 - 12:01

haha flm e pash....shum mir po dukesh ;)
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga Neta E Thu 3 Jan 2013 - 12:01

Ok flm
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga Esba Thu 3 Jan 2013 - 12:02

ej ju a keni gjum sonte apo keni frik nga endrrat :P
Esba
Esba
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Marsille Avignon
Postime Postime : 549
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/12/2012
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Basketbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga Leo_uk Thu 3 Jan 2013 - 12:13

ej ti vendose foton se nuk po dukesh.. na le pa gjume duke prit.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga Neta E Thu 3 Jan 2013 - 12:14

Mendjen e kam tek ty
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga Esba Thu 3 Jan 2013 - 12:16

me tregoni i cik si ta vendos spo mari vesh gjo une :(
Esba
Esba
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Marsille Avignon
Postime Postime : 549
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/12/2012
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Basketbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga Leo_uk Thu 3 Jan 2013 - 12:19

[You must be registered and logged in to see this link.]

perdore kete linkun me siper.. upload photon aty dhe me pas ketu
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga Esba Thu 3 Jan 2013 - 12:19

Leo_uk shkruajti:[You must be registered and logged in to see this link.]

perdore kete linkun me siper.. upload photon aty dhe me pas ketu

Dakord do provoj
Esba
Esba
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Marsille Avignon
Postime Postime : 549
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/12/2012
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Basketbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga Leo_uk Thu 3 Jan 2013 - 12:23

Esba shkruajti:
Leo_uk shkruajti:[You must be registered and logged in to see this link.]

perdore kete linkun me siper.. upload photon aty dhe me pas ketu

Dakord do provoj

te duhet nje email adres te rregjistrohesh dhe me pas beji copy linkut te fotos (forum link) dhe mund ta postosh.
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga Neta E Thu 3 Jan 2013 - 12:24

S'a shume te ndjej ne k'te moment
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga Esba Thu 3 Jan 2013 - 12:24

Leo_uk shkruajti:
Esba shkruajti:
Leo_uk shkruajti:[You must be registered and logged in to see this link.]

perdore kete linkun me siper.. upload photon aty dhe me pas ketu

Dakord do provoj

te duhet nje email adres te rregjistrohesh dhe me pas beji copy linkut te fotos (forum link) dhe mund ta postosh.

lere fare u bera me nerva nerv nerv
Esba
Esba
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Marsille Avignon
Postime Postime : 549
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/12/2012
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Basketbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga Alberti Thu 3 Jan 2013 - 12:25

Ej ti mos me akuzo je farewww

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga Neta E Thu 3 Jan 2013 - 12:27

Kerkoj falje,mbase s'me takon te flas
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga Alberti Thu 3 Jan 2013 - 12:29

Ej ti ajo qenka nga Mitrovica, edhe per kete arsye i kena ip te njejta se jena me Ipko ktu [smile_1].. tash e pash un qe eshte e mitrovices

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga Neta E Thu 3 Jan 2013 - 12:30

Te flm per sqarimin
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga Esba Thu 3 Jan 2013 - 12:30

ej ti nese e ke per mua po e mitrovices jam
Esba
Esba
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Marsille Avignon
Postime Postime : 549
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/12/2012
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Basketbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga Alberti Thu 3 Jan 2013 - 12:32

Ej ti shume mire, cilin vend ne mitrovice?

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi