Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ej ti...!!!! - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ej ti...!!!! - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ej ti...!!!!

+13
Arian 123
fioll
Anakonda
Єямєℓiиdå
kasperi
T_o_n_i
Alberti
Leo_uk
Xhan
LaDescarada
Neta E
Malsori
Esba
17 posters

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Shko poshtë

Ej ti...!!!! - Faqe 2 Empty Ej ti...!!!!

Mesazh nga Esba Thu 3 Jan 2013 - 10:06

First topic message reminder :

Ej TI Po te drejtohem keshtu , pasi kurre nuk te njoha vertete... Ndryshe te dija , ndryshe silleshe , ndryshe dole! Do doja te te shprehja keqardhjen time per ate qe je. Per ate qe pretendon te behesh dhe me imponim kerkon nje gje te tille.As une nuk jom ajo qe isha , deshe s'deshe me ndyshove...!! Me bere me te forte. Te dij te dalloj te bardhen nga e zeza , detajin qe ben diferencen , te ardhmen nga e kaluara. Nuk jom me ajo qe qante dhe per fjalen me te vogel , qe ndihej keq per veprimin me banal. Tani asgje s'me bon me pershtypje, as kur te shoh duke qeshur , as ne krahet e dikujt tjeter. Diku gabova dhe Une dikur , kur te thashe ishe me i miri... Gabova dhe kur pretendoja qe nuk do mund te te harroja kurre. Ne fakt ishte me e lehte sec Une e mendoja... Mjaftuan thjesht ca te pathena qe si dija , ca veprime qe perdja e afeksionit s'me lejoi ti shihja kurre. Tani jam komplet ndryshe... E ndjej veten me te sigurte, me te forte, me perpara... E ndjej veten me mire!! Dhe e gjitha kjo fale teje dhe pafytyrsise tende!! Po ti, do t'me flasesh per veten, po...do thuash ato te perhershmet...qe ti je unike, qe ti je e pazevendesueshme, qe ti je e pa arritshme... Gabohesh zemer, si Ty ka plot... ! Ti zevendesohesh se nuk di te kesh prezence... Ti arrihesh, nuk di te jesh larg se s'te lejne te tjera mendje... Ti zemer rrethohesh nga njerez, si vetja jote... Ti operon nga mendja e tyre... Ti, kurre nuk do jesh "Vetja Jote", te tjera kembe do te te mbajne gjithmone...!!
Esba
Esba
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Marsille Avignon
Postime Postime : 549
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/12/2012
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Basketbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Ej ti...!!!! - Faqe 2 Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga Esba Thu 3 Jan 2013 - 12:35

me fal qe ste kthej dot mp por me thot se i kam te bllokuar nga admini ... po jam nga koshtova me saksisht
Esba
Esba
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Marsille Avignon
Postime Postime : 549
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/12/2012
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Basketbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! - Faqe 2 Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga Alberti Thu 3 Jan 2013 - 12:36

Esba shkruajti:me fal qe ste kthej dot mp por me thot se i kam te bllokuar nga admini ... po jam nga koshtova me saksisht

Aha me vjen mire, edhe mire se ke ardh ktu u bonum edhe me nje mitrovicalike ma shum

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! - Faqe 2 Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga Esba Thu 3 Jan 2013 - 12:38

BeLti shkruajti:Ej ti shume mire, cilin vend ne mitrovice?

mir se ju gjej uroj te kalojm sa me mir s'bashku
Esba
Esba
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Marsille Avignon
Postime Postime : 549
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/12/2012
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Basketbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! - Faqe 2 Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga Neta E Thu 3 Jan 2013 - 12:38

E ndjej dhe e dua cdo Levizje tenden
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! - Faqe 2 Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga Alberti Thu 3 Jan 2013 - 12:39

Ej ti po kismet super kem me kalu

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! - Faqe 2 Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga Esba Thu 3 Jan 2013 - 12:41

BeLti shkruajti:Ej ti po kismet super kem me kalu

Ej ti ashtu e parandjej por smuj te shkruj Mesazhe private eeeee po nejse bohet mir
Esba
Esba
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Marsille Avignon
Postime Postime : 549
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/12/2012
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Basketbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! - Faqe 2 Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga Neta E Thu 3 Jan 2013 - 12:43

Nuk mundesh sepse duhet t'i beshe 100 postime,per te pasur te drejten per te derguar PM,kshu eshte me duket mua


Edituar për herë të fundit nga Neta E në Thu 3 Jan 2013 - 12:46, edituar 1 herë gjithsej
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! - Faqe 2 Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga Alberti Thu 3 Jan 2013 - 12:44

Esba shkruajti:
BeLti shkruajti:Ej ti po kismet super kem me kalu

Ej ti ashtu e parandjej por smuj te shkruj Mesazhe private eeeee po nejse bohet mir

Kur te arrish disa postime tu hapen

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! - Faqe 2 Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga Esba Thu 3 Jan 2013 - 12:46

BeLti shkruajti:
Esba shkruajti:
BeLti shkruajti:Ej ti po kismet super kem me kalu

Ej ti ashtu e parandjej por smuj te shkruj Mesazhe private eeeee po nejse bohet mir

Kur te arrish disa postime tu hapen

kam ber 39 postime po mir ka koh se kam me nxitim
Esba
Esba
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Marsille Avignon
Postime Postime : 549
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/12/2012
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Basketbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! - Faqe 2 Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga Alberti Thu 3 Jan 2013 - 12:48

Ej ti mir pra

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! - Faqe 2 Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga Esba Thu 3 Jan 2013 - 12:49

ej ti flm per spjegimin qe me bere dhe ndihmen
Esba
Esba
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Marsille Avignon
Postime Postime : 549
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/12/2012
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Basketbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! - Faqe 2 Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga Alberti Thu 3 Jan 2013 - 12:51

Ej ti ska perse, a eshte mosha juaj reale ne profil?

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! - Faqe 2 Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga Esba Thu 3 Jan 2013 - 12:52

jo nuk osht reale
Esba
Esba
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Marsille Avignon
Postime Postime : 549
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/12/2012
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Basketbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! - Faqe 2 Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga Alberti Thu 3 Jan 2013 - 12:53

Ej ti a mundem me dit sa vjeqare je pra ?

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! - Faqe 2 Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga Esba Thu 3 Jan 2013 - 12:54

ej ti jam kaq sa je ti
Esba
Esba
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Marsille Avignon
Postime Postime : 549
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/12/2012
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Basketbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! - Faqe 2 Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga Alberti Thu 3 Jan 2013 - 13:02

Ej ti 24 ?

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! - Faqe 2 Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga Esba Thu 3 Jan 2013 - 13:06

ej ti 24 sakt
Esba
Esba
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Marsille Avignon
Postime Postime : 549
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/12/2012
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Basketbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! - Faqe 2 Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga Alberti Thu 3 Jan 2013 - 13:09

Ej ti i gzofsh

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! - Faqe 2 Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga Esba Thu 3 Jan 2013 - 21:42

ej ti flm shum
Esba
Esba
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Marsille Avignon
Postime Postime : 549
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/12/2012
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Basketbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! - Faqe 2 Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga T_o_n_i Thu 3 Jan 2013 - 21:58

ej ti ...tingellon jo bukur kjo si thirrje me ej ti .....si mendon
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! - Faqe 2 Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga Esba Thu 3 Jan 2013 - 22:31

nese e lezove te gjithen e kupton pse titullohet "ej ti"
Esba
Esba
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Marsille Avignon
Postime Postime : 549
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/12/2012
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Basketbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! - Faqe 2 Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga kasperi Thu 3 Jan 2013 - 23:19

Ej ti ju deshiroje nje vite te mbare 2013
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! - Faqe 2 Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga Neta E Fri 4 Jan 2013 - 0:02

Kahere s'te kam pare ketu
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! - Faqe 2 Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga kasperi Fri 4 Jan 2013 - 1:55

Ej ti ke te drejte ,por jame pake i zene me do pune ,por mos me harroni me mbani afer zemres.
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! - Faqe 2 Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga Neta E Fri 4 Jan 2013 - 2:23

Sigurisht,nqs pranija jote mungon ne zemrat tona je gjithmone
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! - Faqe 2 Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga kasperi Fri 4 Jan 2013 - 2:25

Ej ti,si e keni kohen ju atje
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! - Faqe 2 Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga Neta E Fri 4 Jan 2013 - 2:28

Ftoht eshte,,,Ej t'i ke gjetur akoma ndonje dashuri.?
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! - Faqe 2 Empty Ti....Tii !!

Mesazh nga Esba Fri 4 Jan 2013 - 11:21


nuk e di cfar ti mendon
nuk e di nga jeta cfar kerkon
nuk e di cfar te pelqen
nuk e di per mua c'ndjen

gjithsesi dy fjale dua te te them
se kete peshe ne zemer nuk dua me ta kem
shume gjera dua te te tregoj
por kam frike se te lendoj.

nuk e di keto fjale si do i interpretosh
ndoshta prej teje do me largosh
reagimi yt ndoshta edhe do me lendoj
por zgjedhjen tende do e pranoj.

nejse, se shume po e zgjas
dhe percart ndoshta po flas
po flas shkurt, cfar zemra ndjen
Ti... ti shume po me pelqen


[You must be registered and logged in to see this image.]
Esba
Esba
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Marsille Avignon
Postime Postime : 549
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/12/2012
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Basketbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! - Faqe 2 Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga Neta E Fri 4 Jan 2013 - 11:24

Te pergezoj per keto vargje te bukura
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! - Faqe 2 Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga Esba Fri 4 Jan 2013 - 11:25

T'flm e dashur .. knacsi qe te pelqejn
Esba
Esba
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Marsille Avignon
Postime Postime : 549
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/12/2012
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Basketbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! - Faqe 2 Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga Malsori Fri 4 Jan 2013 - 11:25

Esba bukur shum vetem vazhdo
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 51
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! - Faqe 2 Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga Neta E Fri 4 Jan 2013 - 11:52

T'I eja edhe me dashuro
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! - Faqe 2 Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga Alberti Fri 4 Jan 2013 - 12:35

Ej ti ku mbete?

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! - Faqe 2 Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga Neta E Fri 4 Jan 2013 - 12:47

Knej pari jam [You must be registered and logged in to see this image.]
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! - Faqe 2 Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga Alberti Fri 4 Jan 2013 - 12:47

Ej ti mire shume hhahaha

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! - Faqe 2 Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga Neta E Fri 4 Jan 2013 - 12:49

S'a shume e dua diten qe te njoha...Per shpirtin tim Luftarak
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! - Faqe 2 Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 4 Jan 2013 - 21:45

Tema "Ej ti " dhe tema " Ti ..Tii" u bashkun
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! - Faqe 2 Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga Anakonda Sat 5 Jan 2013 - 4:19

mka marr malli me tpa

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! - Faqe 2 Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga fioll Sat 5 Jan 2013 - 4:19

E j ti je si vetima si duket hihihi
fioll
fioll
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 352
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! - Faqe 2 Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga Anakonda Sat 5 Jan 2013 - 4:21

ej ti dukesh se do behesh tej aktive

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ej ti...!!!! - Faqe 2 Empty Re: Ej ti...!!!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi