Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Poezi dhe nga une Neta E People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Poezi dhe nga une Neta E

Shko poshtë

Poezi dhe nga une Neta E Empty Poezi dhe nga une Neta E

Mesazh nga Neta E prej Fri 4 Jan 2013 - 11:42

Më fal që të desha e këtë ti se meritove
Më fal që po vuaj e këtë ti ma shkaktove
ndoshta vjen një ditë që kurr ti se mendon
dhe atëherë e merr dënimin që e meritove.....

Lexo këtë mesazhë që del nga shpirti im
e nëse do ruaje si kujtim
Grise nëse s'më do, bëje cop e thërime,
po ta dish bashkë më të ke thyer zemrën time.

Unë stë kërkoj të më duash shumë,
por të paktën me duaj sa të dua unë.
Ndoshta jetoj pak se jeta rrjeth si lumë,
ku i dihet jetës ndoshta s'jetoj dhe shumë.
Me ditë apo me vite, por sa te jetoj,
vec teje tjetër kurrë s'do dashuroj.


Më the I LOVE YOU mu dukë fjal pa kuptim,
Më the TI AMO mu dukë mashtirm,
Më the ICH LIEBE DICH sytë mi verbove
Më the TË DUA zemrën ma gëzove..!
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Poezi dhe nga une Neta E Empty Re: Poezi dhe nga une Neta E

Mesazh nga Neta E prej Fri 4 Jan 2013 - 11:46

Kjo eshte e krijuar nga une Neta,vetem se e kam pasur diku tjeter,dhe e solla edhe ketu

E DIEL

A e dinë që sonte është ditë e diel e mua më vuan duvakun e zi
A e dinë që sonte trupin e njom do't ma prek ai që se dashuroj
A e dinë që sonte do të vdes në atë shtrat të mallkuar që do ta ndaj me njeriun që nuk e dua
Kanë kaluar 2 orë prej që ka hyrë dhëndrri i pa dëshiruar per mua
E unë as që kamë ndjenja ti ofrohem,,Jamë ne mendime vetëm tek ti
AHHH i dashur sikur t'kishe qenë ti ky dhënderr do ndjehësha më e Lumtura në botë,,por Ja që Jamë fatzezë dhe e mallkuar...
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Poezi dhe nga une Neta E Empty Re: Poezi dhe nga une Neta E

Mesazh nga Anakonda prej Sat 18 Oct 2014 - 2:59

Edhe boten te ma falin une prap do vuaj
Kur e di se dora jote mban unaz te huaj
I kujtoj buzet e tua dhe pyes veten
A me genjeve ti apo genjeva veten
Shko jeto larg meje edhe pse te dua
Un s’isha per ty dhe ti s’ishe per mua ♥ ♥ ♥

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Poezi dhe nga une Neta E Empty Re: Poezi dhe nga une Neta E

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi