Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Me mire te vuash per nje dashuri apo te mos kesh dashuruar kurre? - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Me mire te vuash per nje dashuri apo te mos kesh dashuruar kurre? - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Me mire te vuash per nje dashuri apo te mos kesh dashuruar kurre?

+16
Parloté
Fata
era85
dajti modh
Besa
*Sweety*
Leo_uk
Anakonda
Єямєℓiиdå
Emona
Arabela
Labja
EMI
Maksi
Shkembi
Aяtємιѕα
20 posters

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtë

Me mire te vuash per nje dashuri apo te mos kesh dashuruar kurre? - Faqe 2 Empty Me mire te vuash per nje dashuri apo te mos kesh dashuruar kurre?

Mesazh nga Aяtємιѕα Wed 11 Jan 2012 - 14:18

First topic message reminder :

Me mire te vuash per nje dashuri apo te mos kesh dashuruar kurre?

Mendimi juaj...!
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Me mire te vuash per nje dashuri apo te mos kesh dashuruar kurre? - Faqe 2 Empty Re: Me mire te vuash per nje dashuri apo te mos kesh dashuruar kurre?

Mesazh nga Maksi Sat 31 Mar 2012 - 6:31

te vuaj per ate qe dua
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me mire te vuash per nje dashuri apo te mos kesh dashuruar kurre? - Faqe 2 Empty Re: Me mire te vuash per nje dashuri apo te mos kesh dashuruar kurre?

Mesazh nga Parloté Wed 4 Apr 2012 - 5:35

Të kesh frigë dashurinë eshtë të kesh frigë jetën dhe ai/ajo që ka frigë jetën është 3/4 i/e vdekur.

Unë e dua jetën.....me gjithë të mirat dhe të këqijat që i ka.

Parloté
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Shqipëri
Postime Postime : 38
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/03/2012
Mosha Mosha : 38

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me mire te vuash per nje dashuri apo te mos kesh dashuruar kurre? - Faqe 2 Empty Re: Me mire te vuash per nje dashuri apo te mos kesh dashuruar kurre?

Mesazh nga Sasha Tue 10 Apr 2012 - 17:25

me mire te vuash;sepse te p[akten nuk te duket jeta fushe me lule
Sasha
Sasha
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 261
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2012
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me mire te vuash per nje dashuri apo te mos kesh dashuruar kurre? - Faqe 2 Empty Me mire te vuash per nje dashuri apo te mos kesh dashuruar kurre?

Mesazh nga fioll Sat 5 Jan 2013 - 2:00

Me mire te vuash per nje dashuri apo te mos kesh dashuruar kurre?

Mendimi juaj...!
fioll
fioll
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 352
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me mire te vuash per nje dashuri apo te mos kesh dashuruar kurre? - Faqe 2 Empty Re: Me mire te vuash per nje dashuri apo te mos kesh dashuruar kurre?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sat 5 Jan 2013 - 3:56

Nqs nuk dashuron kurre, nuk mund te thuash qe ke jetuar..
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me mire te vuash per nje dashuri apo te mos kesh dashuruar kurre? - Faqe 2 Empty Re: Me mire te vuash per nje dashuri apo te mos kesh dashuruar kurre?

Mesazh nga Anakonda Sat 5 Jan 2013 - 4:15

me mir te vuaj e takuptoj se dashuria qenka vrasje sesa ta imagjinoj ate fush me lul e

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me mire te vuash per nje dashuri apo te mos kesh dashuruar kurre? - Faqe 2 Empty Re: Me mire te vuash per nje dashuri apo te mos kesh dashuruar kurre?

Mesazh nga WebMaster Wed 6 Feb 2013 - 11:05

Duhet Perjetuar per te dashuruar edhe per te kuptuar vuajtjen e dashurise para se te them kurr
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me mire te vuash per nje dashuri apo te mos kesh dashuruar kurre? - Faqe 2 Empty Re: Me mire te vuash per nje dashuri apo te mos kesh dashuruar kurre?

Mesazh nga Burrelsja Sun 19 May 2013 - 17:56

TVUASH SE ME PAS E KUPTON DASHURIN E PREFERON TMOS DASHUROSH KURRE

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me mire te vuash per nje dashuri apo te mos kesh dashuruar kurre? - Faqe 2 Empty Re: Me mire te vuash per nje dashuri apo te mos kesh dashuruar kurre?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi