Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mendoni se mund te puthesh nje person ne takimin e pare? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mendoni se mund te puthesh nje person ne takimin e pare? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mendoni se mund te puthesh nje person ne takimin e pare?

4 posters

Shko poshtë

Mendoni se mund te puthesh nje person ne takimin e pare? Empty Mendoni se mund te puthesh nje person ne takimin e pare?

Mesazh nga fioll Sat 5 Jan 2013 - 2:08

Mendoni se mund te puthesh nje person ne takimin e pare? :kizz:
fioll
fioll
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 352
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoni se mund te puthesh nje person ne takimin e pare? Empty Re: Mendoni se mund te puthesh nje person ne takimin e pare?

Mesazh nga Binni Sat 5 Jan 2013 - 2:11

Po Une Mendoj Se Mundesh me Puth Mu Mka Ndodh Mka Puth Ni Goce Diten E Par Se Kam Dal me To eheh eeww
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoni se mund te puthesh nje person ne takimin e pare? Empty Re: Mendoni se mund te puthesh nje person ne takimin e pare?

Mesazh nga An0nim Sat 5 Jan 2013 - 2:19

Ashtu edhe unë mendoj si anetaret e tjerë te postimet e tyre...

Mendoj nëse njihen një kohë të gjatë të dy përsonat dhe nuk është rastësi, ska asgjë të keqe aty,edhe po ti japin puthje njëri tjetrit.....
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoni se mund te puthesh nje person ne takimin e pare? Empty Re: Mendoni se mund te puthesh nje person ne takimin e pare?

Mesazh nga fioll Sat 5 Jan 2013 - 2:26

Sa keq per koka be ber ty un asnjeher skam mar nje hap te par per ta puth nje mashkull kurse ne takimin ne par esht njoftimi jon me i mir kshu qe edhe po te dojke tme puth e kam refuzuar pafajshhhme
fioll
fioll
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 352
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoni se mund te puthesh nje person ne takimin e pare? Empty Re: Mendoni se mund te puthesh nje person ne takimin e pare?

Mesazh nga Anakonda Sat 5 Jan 2013 - 4:15

edhe mund ta besh dicka te till;por un x vete sdo boja 1 gjo till pasi skam guxim edhe buzet i ka x djalin qe du jio x krejt lagjen

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoni se mund te puthesh nje person ne takimin e pare? Empty Re: Mendoni se mund te puthesh nje person ne takimin e pare?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi