Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dashuria e humbur, duhet te na ndjeke perjete apo thjeshte te mbetet enderr? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dashuria e humbur, duhet te na ndjeke perjete apo thjeshte te mbetet enderr? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dashuria e humbur, duhet te na ndjeke perjete apo thjeshte te mbetet enderr?

+7
Neta E
Arian 123
WebMaster
Anakonda
An0nim
Єямєℓiиdå
fioll
11 posters

Shko poshtë

Dashuria e humbur, duhet te na ndjeke perjete apo thjeshte te mbetet enderr? Empty Dashuria e humbur, duhet te na ndjeke perjete apo thjeshte te mbetet enderr?

Mesazh nga fioll Sat 5 Jan 2013 - 2:23

Disa nga ne ndoshta e kanë përjetuar një dashuri te humbur cfar perfundimesh duhet te ncjerrim ne nga ajo,a duhet qe te jetë pjes e jetës tonë për gjithë jetën apo duhet te jetë një ëndërr e hillur qe na plagosi zemren dhe na uli moralin. Një dashuri te tillë e perjetuan shum prej nesh por valle shpirti jone nuk po gjene qetësi, kështu qe akoma ndiejme një boshllek ne zemren tome dhe ajo po na gerryen pak dhe nga pak çfarë mendoni dhe sygjeroni ju miq te dashur
fioll
fioll
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 352
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashuria e humbur, duhet te na ndjeke perjete apo thjeshte te mbetet enderr? Empty Re: Dashuria e humbur, duhet te na ndjeke perjete apo thjeshte te mbetet enderr?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sat 5 Jan 2013 - 3:33

E shkuar e harruar...
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashuria e humbur, duhet te na ndjeke perjete apo thjeshte te mbetet enderr? Empty Re: Dashuria e humbur, duhet te na ndjeke perjete apo thjeshte te mbetet enderr?

Mesazh nga An0nim Sat 5 Jan 2013 - 3:49

dashuria e humbur....sigurisht qe mbeten ne kujtesat tona...po do ta kujtojme nje gjo te bukur....sepse ne jeten e vazhdojme perpara me dike perkrah qe meriton dashurine ton...
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashuria e humbur, duhet te na ndjeke perjete apo thjeshte te mbetet enderr? Empty Re: Dashuria e humbur, duhet te na ndjeke perjete apo thjeshte te mbetet enderr?

Mesazh nga Anakonda Sat 5 Jan 2013 - 4:17

bravo ncdo forum e njejta tem...nejse lol e shkume e harrume nuk i shkoj pas dikujt qe spo don me ja dit x mu ejo mo me vujt x te

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashuria e humbur, duhet te na ndjeke perjete apo thjeshte te mbetet enderr? Empty Re: Dashuria e humbur, duhet te na ndjeke perjete apo thjeshte te mbetet enderr?

Mesazh nga fioll Sat 5 Jan 2013 - 4:18

Anakonda si duket u shetitshe verdall per ti kuptuar gjitha gjerat skemi lindur te ditur kshu qe ben mir ti pergjigjeni temes
fioll
fioll
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 352
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashuria e humbur, duhet te na ndjeke perjete apo thjeshte te mbetet enderr? Empty Re: Dashuria e humbur, duhet te na ndjeke perjete apo thjeshte te mbetet enderr?

Mesazh nga WebMaster Sun 6 Jan 2013 - 11:08

Thjesht te mbes nje enderr e bukur
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashuria e humbur, duhet te na ndjeke perjete apo thjeshte te mbetet enderr? Empty Re: Dashuria e humbur, duhet te na ndjeke perjete apo thjeshte te mbetet enderr?

Mesazh nga Arian 123 Sun 6 Jan 2013 - 11:10

Dashuria e vjeter duhet harruar se per ndryshe nuk mund te dashurohesh perseri.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashuria e humbur, duhet te na ndjeke perjete apo thjeshte te mbetet enderr? Empty Re: Dashuria e humbur, duhet te na ndjeke perjete apo thjeshte te mbetet enderr?

Mesazh nga Neta E Sun 6 Jan 2013 - 13:34

Arian 123 shkruajti:Dashuria e vjeter duhet harruar se per ndryshe nuk mund te dashurohesh perseri.
Une e ndaj nje mendim me ty Arian
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashuria e humbur, duhet te na ndjeke perjete apo thjeshte te mbetet enderr? Empty Re: Dashuria e humbur, duhet te na ndjeke perjete apo thjeshte te mbetet enderr?

Mesazh nga Esba Thu 10 Jan 2013 - 11:15

nese ka qen dashuri e bukur dhe ne rrethona te ndryshme ka humbur duhet mbajtur kujtim nese ka qen aventur dihet duhet harruar
Esba
Esba
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Marsille Avignon
Postime Postime : 549
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/12/2012
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Basketbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashuria e humbur, duhet te na ndjeke perjete apo thjeshte te mbetet enderr? Empty Re: Dashuria e humbur, duhet te na ndjeke perjete apo thjeshte te mbetet enderr?

Mesazh nga Arian 123 Thu 10 Jan 2013 - 11:19

Nuk ka dashuri te perjetshme.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashuria e humbur, duhet te na ndjeke perjete apo thjeshte te mbetet enderr? Empty Re: Dashuria e humbur, duhet te na ndjeke perjete apo thjeshte te mbetet enderr?

Mesazh nga WebMaster Sat 2 Feb 2013 - 9:51

Mbetet nje kujtim mbase i hidhur mbase i bukur po thjesht mbetet gjithmon nje kujtim
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashuria e humbur, duhet te na ndjeke perjete apo thjeshte te mbetet enderr? Empty Re: Dashuria e humbur, duhet te na ndjeke perjete apo thjeshte te mbetet enderr?

Mesazh nga Sweetheart Fri 22 Mar 2013 - 18:21

Dashuria e humbur per mua mbetet ne te kaluaren dhe mire qe s'perfundon ne koshin e plehrave, po ka privilegjin te sillet ndonjeher ne trurin tim, edhe pse ne fakt kane t'bejne shume dhe rrethanat e humbjes doh015
Sweetheart
Sweetheart
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 247
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/03/2013
Mosha Mosha : 103

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashuria e humbur, duhet te na ndjeke perjete apo thjeshte te mbetet enderr? Empty Re: Dashuria e humbur, duhet te na ndjeke perjete apo thjeshte te mbetet enderr?

Mesazh nga WebMaster Sat 23 Mar 2013 - 11:20

Thjesht duhet harruar edhe ecur perpara e kaluara mbet e kaluar
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashuria e humbur, duhet te na ndjeke perjete apo thjeshte te mbetet enderr? Empty Re: Dashuria e humbur, duhet te na ndjeke perjete apo thjeshte te mbetet enderr?

Mesazh nga Aristogata Sat 23 Mar 2013 - 12:06

ku ka pasur zjarr mbetet hiri
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashuria e humbur, duhet te na ndjeke perjete apo thjeshte te mbetet enderr? Empty Re: Dashuria e humbur, duhet te na ndjeke perjete apo thjeshte te mbetet enderr?

Mesazh nga Arian 123 Sat 23 Mar 2013 - 12:22

Ata qe dashurohen shume here ne jete qenka hi fare sipas teje Aristogata.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashuria e humbur, duhet te na ndjeke perjete apo thjeshte te mbetet enderr? Empty Re: Dashuria e humbur, duhet te na ndjeke perjete apo thjeshte te mbetet enderr?

Mesazh nga Burrelsja Sat 18 May 2013 - 20:12

ta lej pas siq kam len kujtimet me te tmerrshme qe kam kalu gjat jetes

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashuria e humbur, duhet te na ndjeke perjete apo thjeshte te mbetet enderr? Empty Re: Dashuria e humbur, duhet te na ndjeke perjete apo thjeshte te mbetet enderr?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi