Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Korçë, zënkë me thika mes të rinjve People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Korçë, zënkë me thika mes të rinjve People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korçë, zënkë me thika mes të rinjve

Shko poshtë

Korçë, zënkë me thika mes të rinjve Empty Korçë, zënkë me thika mes të rinjve

Mesazh nga WebMaster Sat 5 Jan 2013 - 7:23

Një zënkë me thika dhe në gjendje të dehur mes disa të rinjve në qytetin e Korçës në orët e natës mes së premtes dhe të shtunës ka shkaktuar dy të plagosur.

Sipas policisë së qytetit të Korçës të plagosur nga goditjet e marra nga thikat janë shtetasti Fatjon Muharremi dhe Lorenc Dauti. Uniformat blu dyshojnë se zënka ka nisur për motive banale dhe në të është përfshirë edhe Ruli Sotiri.

Nga dinamika e ngjarjes mendohet se ky i fundit ka goditur me thikë Fatjon Muharremin, ndërsa vetë Muharremi kishte goditur më parë Lorenc Dautin.

Dy të plagosurit aktualisht ndodhet në spitalin e qytetit jashtë rrezikut për jetën, ndërkohë që policia u komunikoi masën e arrestit.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi