Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Burgu dhe te drejtat People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Burgu dhe te drejtat People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Burgu dhe te drejtat

Shko poshtë

Burgu dhe te drejtat Empty Burgu dhe te drejtat

Mesazh nga WebMaster Sun 6 Jan 2013 - 6:25

Cfare te drejtash duhet te kete nje njeri qe eshte i burgosur?
Duhet te jene te njejtat te drejta dhe per nje qe ka vjedhur 2 buke, e per nje qe ka vrare 3 njerez?
A eshte normale te krijohen femije, aq kohe sa 1 prind eshte i burgosur?
A duhet te rine te burgosurit, si parazita te shtetit, pa bere asgje tere diten, ne vend qe te punojne per shtetin? ( pak rruge kemi per te bere, pak fusha kemi per te korur?) Ata jane te denuar, dhe prap sheti paguan ti mirembaj ( edhe pse konditat ne burg s'jane lluks, prap prishen leke, qe si kthen me njeri...)

Burimi i temes eshte marr tek f..virtual
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi