Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sa Liri duhet te kemi ne jeten Tone People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sa Liri duhet te kemi ne jeten Tone People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sa Liri duhet te kemi ne jeten Tone

Shko poshtë

Sa Liri duhet te kemi ne jeten Tone Empty Sa Liri duhet te kemi ne jeten Tone

Mesazh nga WebMaster Wed 9 Jan 2013 - 11:21

Shpesh here them te kem lirin e duhur edhe te bej gjithcka edhe pse mundesh te jesh e realizuar dicka te pengon pse ndodh kjo .
Nuk me duket se kemi liri ne jeten tone gjithmon kemi dicka per te bere per te pare apo per te diskutuar .po perseri themi skemi liri .

Ku eshte edhe cfar do te thote te jesh i lire nga gjithcka .
Sa Liri duhet te kemi ne jeten Tone 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Sa Liri duhet te kemi ne jeten Tone 30l12rc Pytje & Përgjigje Sa Liri duhet te kemi ne jeten Tone 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi