Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Qe te mos ankohemi por te jemi mirenjohes. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Qe te mos ankohemi por te jemi mirenjohes. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Qe te mos ankohemi por te jemi mirenjohes.

2 posters

Shko poshtë

Qe te mos ankohemi por te jemi mirenjohes. Empty Qe te mos ankohemi por te jemi mirenjohes.

Mesazh nga WebMaster Thu 10 Jan 2013 - 2:53

Qe te mos ankohemi se nuk na mungon asgje dhe te falenderojme Zotin per ato qe na ka dhene.
Pa shume fjale shikoni videon me poshte. (prisni pak sekonda sa te hapet)

https://www.youtube.com/watch?v=jjWtaTtiZEg
Qe te mos ankohemi por te jemi mirenjohes. 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Qe te mos ankohemi por te jemi mirenjohes. 30l12rc Pytje & Përgjigje Qe te mos ankohemi por te jemi mirenjohes. 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qe te mos ankohemi por te jemi mirenjohes. Empty Re: Qe te mos ankohemi por te jemi mirenjohes.

Mesazh nga Ariel Thu 10 Jan 2013 - 10:32

Mu sme hapet video dhe nuk e di ca tregon.
Por une per vete jam teper e teper e kenaqur me ca kam e me ca jam...dhe per kete i faleminderit zotit dhe aftesive tona.
Amon se kur marr rruge te gjate dhe shof njerez qe jetojne neper fshatra te larget e maje malit, them o zot flm qe me hodhe ne Dr e me kto te mira qe kam.
Vetem shendet te kemi.


Qe te mos ankohemi por te jemi mirenjohes. 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi