Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ti engjell... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ti engjell... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ti engjell...

2 posters

Shko poshtë

Ti engjell... Empty Ti engjell...

Mesazh nga Esba Thu 10 Jan 2013 - 10:50Mos thuaj qe une s'te dua
Ti e di mire se cka ndjej per ty,
Ti me bere te lumtur me puthjet tua,
Me ngrite ne qiell me ate Ti engjell... 870900698 ..!

Me fal,engjell nese te lendova
Me fal,por nga vetja pa dashje te largova!
Zemra fort me rrah kur kujtoj ate qast
Pse nuk u ndal koha,dhe te isha pergjithmone me ty.?!

Si u bera e fort dhe loti nuk rreshqiti
Te shikoja ne sy,embel me flisje!
Sikur te kisha mundesi te ktheja kohen
Do te tregoja sa te dua,do te tregoja se je jeta per mua..!

Te dua engjell,te kam jeten time
Do te dua gjithmone,edhe nese ti s'me lejon!
Te pres deri sa zemra jote te rrah per mua!
Te kam jete,dhe veq ty te duaa...


[You must be registered and logged in to see this image.]
Esba
Esba
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Marsille Avignon
Postime Postime : 549
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/12/2012
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Basketbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti engjell... Empty Re: Ti engjell...

Mesazh nga Anakonda Wed 17 Dec 2014 - 21:39

Je engjelli me i bukur qe zoti ka krijuar
je engjelli me i bukur qe me nje shikim cdo vajz ke roberuar
je engjelli me i bukur qe jeton 
je engjell me i bukur
mos me ver faj qe zemra ime te dashuron 

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi