Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kush thotë se femrat s’janë të mençura?! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kush thotë se femrat s’janë të mençura?! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kush thotë se femrat s’janë të mençura?!

5 posters

Shko poshtë

Kush thotë se femrat s’janë të mençura?! Empty Kush thotë se femrat s’janë të mençura?!

Mesazh nga An0nim Fri 11 Jan 2013 - 4:19

Kush thotë se femrat s’janë të mençura?!

Kush thotë se femrat s’janë të mençura le të pendohet menjëherë e le të kërkojë falje, ose, ose do të pendohet tërë jetën.

Pak shaka, por sic e dini edhe ju, ne cdo shaka ka dicka te vertete , e e verteta e ketij lajmit eshte se femrat jo vetem qe jane të mencura, por, (me vjen keq per ju) jane edhe me te mencura se meshkujt.Këtë e thotë edhe studimi më i ri i publikuar para 3 ditësh. Në lojën e mbajtur në internet (Trivial Pursuit-me pyetje të lëmive të ndryshme) kanë konkuruar 5 muaj me radhë të dy gjinitë duke iu përgjigjur 15 milion pyetjeve. Superioriteti i gjinive është lëkundur vazhdimisht, e në fund fituan femrat. Femrat iu përgjigjën saktë 4.088.139, ndërsa meshkujt 4.077.596 pyetjeve.

Gara e ardhshme në të cilën do të marrin pjesë tani gjeneratat e ndryshme, duke garuar midis vete grupet nën dhe mbi 30 vjeç do të fillojë në muajin mars të këtij vitit.

Urime femra! Te festojme kete fitore!
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush thotë se femrat s’janë të mençura?! Empty Re: Kush thotë se femrat s’janë të mençura?!

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sat 12 Jan 2013 - 22:33

Kete e kena dijte ka kohe..Kush thotë se femrat s’janë të mençura?! 2133634253
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush thotë se femrat s’janë të mençura?! Empty Re: Kush thotë se femrat s’janë të mençura?!

Mesazh nga Arian 123 Sat 12 Jan 2013 - 22:35

Kush e thot kete fjale nuk din cfar thot,ne edhe Kancelaren (Kryetaren e Qeverise) e kemi femer.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush thotë se femrat s’janë të mençura?! Empty Re: Kush thotë se femrat s’janë të mençura?!

Mesazh nga Gjilanasi Sat 12 Jan 2013 - 23:11

kush e tha se une jo
Gjilanasi
Gjilanasi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjilan
Postime Postime : 673
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/01/2013
Hobi Hobi : .....

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush thotë se femrat s’janë të mençura?! Empty Re: Kush thotë se femrat s’janë të mençura?!

Mesazh nga LaDescarada Sun 13 Jan 2013 - 9:51

meshkujt thojn se sjemi te mencura iihhaa. :p
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush thotë se femrat s’janë të mençura?! Empty Re: Kush thotë se femrat s’janë të mençura?!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi