Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vajza, duhet te kuptoni disa gjera… People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vajza, duhet te kuptoni disa gjera… People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vajza, duhet te kuptoni disa gjera…

3 posters

Shko poshtë

Vajza, duhet te kuptoni disa gjera… Empty Vajza, duhet te kuptoni disa gjera…

Mesazh nga Robi dashuris Thu 17 Jan 2013 - 8:24

Vajza, duhet te kuptoni disa gjera…
Ne nuk merzitemi nese flisni me djem te tjere, nuk merzitemi nese keni shoke meshkuj, por kur jemi diku me ju dhe vjen nje djale tjeter …dhe ju i hidheni siper pa e prezantuar e harroni qe edhe ne jemi ne te njejten dhome, kjo na nervozon.Ne nuk merzitemi nese dergoni mesazhe me shoket tuaj. Por kur kjo gje ndodh ne 2 te nates, na ben te dyshojme. Çfare mund te kete kaq te rendesishme ne 2 te nates!? Nese ju themi: e bukur, e mrekullueshme, simpatike nuk po genjejme, prandaj mos na thoni qe nuk kemi te drejte sepse nuk do te reshtim kurre se theni keto.Karakteristika me sensuale e nje vajze eshte besimi ne vetvete. Na puthni kur nuk mund te na shikoje askush, por edhe nese na shikojne …do ishte akoma me bukur!Nuk duhet te visheni enkas per ne, nese ju ftojme diku mos vishni fundin me te shkurter qe keni dhe sa me shume tualet te mundeni. Neve na pelqeni per ate qe jeni ne te vertete. Per shembull, mua me pelqen me shume nje vajze e veshur me nje bluze te thjeshte dhe atletet e mia.Mos e merrni seriozisht çdo gje qe ju themi. Sarkazma eshte nje gje e mrekullueshme. Mos u merzisni edhe per gjerat me te vogla. Mos na tregoni sa seksi eshte Brad Pitt apo Jessy McCartney …eshte e merzitshme. Keni shoqet tuaja per te folur per keto gjera.Dua te theksoj, se nese nje djale ju trajton keq, mos u perpiqni ta ndryshoni sepse nuk ka per te ndryshuar!
Gjeni dike qe t'ju beje te buzeqeshni kur ndiheni keq, dike qe t'ju fale edhe kur gaboni. Qe t'ju doje pavaresisht dhimbjes qe mund ti shkaktoni. Dike qe do te lere ne mes punen qe ka ne dore vetem per t'ju thene "Te Dua!"
Na jepni ne, djemve te mire, nje mundesi!

Robi dashuris
Robi dashuris
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Itali torini
Postime Postime : 381
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/01/2013
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Zemra jote ne doren time!!

https://www.facebook.com/meperqafo

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajza, duhet te kuptoni disa gjera… Empty Re: Vajza, duhet te kuptoni disa gjera…

Mesazh nga Burrelsja Sun 19 May 2013 - 18:23

Na puthni kur nuk mund te na shikoje askush, por edhe nese na shikojne …do ishte akoma me bukur!
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]SA KAM QESH ME KTE...KUKU KQYRE QKA JE PO THU QYQA NONE ATEHER PSE MOS TE TMBAJ MILETI NGOJ KUR TE SHEF GOCEN E BOTES TU PUTH FILONIN

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajza, duhet te kuptoni disa gjera… Empty Re: Vajza, duhet te kuptoni disa gjera…

Mesazh nga Anakonda Wed 22 May 2013 - 18:38

Burrelsja shkruajti:Na puthni kur nuk mund te na shikoje askush, por edhe nese na shikojne …do ishte akoma me bukur!
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]SA KAM QESH ME KTE...KUKU KQYRE QKA JE PO THU QYQA NONE ATEHER PSE MOS TE TMBAJ MILETI NGOJ KUR TE SHEF GOCEN E BOTES TU PUTH FILONIN

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajza, duhet te kuptoni disa gjera… Empty Re: Vajza, duhet te kuptoni disa gjera…

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi