Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Turp apo Xhelozi? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Turp apo Xhelozi? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Turp apo Xhelozi?

+2
Ariel
Nella
6 posters

Shko poshtë

Turp apo Xhelozi? Empty Turp apo Xhelozi?

Mesazh nga Nella Sun 20 Jan 2013 - 5:34

Mendoni per nje cast sikur te zbulonit qe partneri /partnerja juaj ka patur nje te kaluar te pahijshme para se te njihej me Ju.
Cfare do te ndjenit TURP apo XHELOZI ?
Nella
Nella
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 195
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/01/2013
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Turp apo Xhelozi? Empty Re: Turp apo Xhelozi?

Mesazh nga Ariel Sun 20 Jan 2013 - 6:11

As njonen as tjetren...
Nese aktualisht kemi marredhenie te shkelqyera dhe ka shume dashuri ndermjet te dyve....e crendesi ka e kaluara.
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Turp apo Xhelozi? Empty Re: Turp apo Xhelozi?

Mesazh nga T_o_n_i Sun 20 Jan 2013 - 6:23

ndaj eshte e mire qe te flitet me letra te hapura kur behet fjale per 1 lidhje mes 2 vetave...e jo tia lesh kohes qe te zbulohen historickat ....
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Turp apo Xhelozi? Empty Re: Turp apo Xhelozi?

Mesazh nga Arabela Sun 20 Jan 2013 - 7:37

duhet analizuar mire ajo pahijshmeria njehere;;;;aty mund et gjesh gjera qe te ndihmojne ta kompletosh figuren e tij,,,si per mire por mbase dhe per jo mire,,ku i dihet,,, juhjjjjj ,,,turp skam pse ndjej kur skam bere gje une,,,xhelozi jo e jo,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Turp apo Xhelozi? Empty Re: Turp apo Xhelozi?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sun 20 Jan 2013 - 9:18

Asnjeren, e kaluara eshte e kaluar..mua me intereson e ardhmja me te.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Turp apo Xhelozi? Empty Re: Turp apo Xhelozi?

Mesazh nga Burrelsja Mon 20 May 2013 - 21:38

Mirjola shkruajti:Mendoni per nje cast sikur te zbulonit qe partneri /partnerja juaj ka patur nje te kaluar te pahijshme para se te njihej me Ju.
Cfare do te ndjenit TURP apo XHELOZI ?
AS TURP AS XHELOZI UN KUR TLIDHEM ME DJALIN E HUJ LE TKET BO QA TDOJ PERPARA MASANEJ QDO NJERI KA TKALUAR TDHIMBSHME

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Turp apo Xhelozi? Empty Re: Turp apo Xhelozi?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi