Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Përse dashuria nuk jeton "Përjetësisht"?! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Përse dashuria nuk jeton "Përjetësisht"?! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Përse dashuria nuk jeton "Përjetësisht"?!

4 posters

Shko poshtë

Përse dashuria nuk jeton "Përjetësisht"?! Empty Përse dashuria nuk jeton "Përjetësisht"?!

Mesazh nga Nella Mon 21 Jan 2013 - 1:09

Perse nuk jeton perjetesisht?!Keto fjale me jane ngulitur ne mendje...
Nje pyetje naive ne dukje,por qe po te studiohet thelle nuk do te mjaftonin gjithe njerezit e kesaj bote per ta gjetur fillin e saj ne tru!

Personalisht ndonjehere mendoj se dashuria jeton perjetesisht,por per te mbijetuar e ka nje çmim.Per ne femrat eshte thjesht te ndjekim zemren qe na therret kurse per meshkujt mjafton te nenshtrojne instiktin e tyre...
Nuk e di,por me duket se qe te gjithe e kemi paguar ose do ta paguajme çmimin e perjetesise.E paguan ti vete,dikush tjeter....me vuajtjet qe heq!
Tani duhet te harrojme dhe te kujtojme.Te harrojme vuajtjet dhe te kujtojme ditet e bukura qe kemi kaluar.
Te mendojme per ditet qe do te vijne duke zgjatur duart tona drejt perjetesise.Gjithçka eshte ne doren tone,ne zemrat tona.
Duhet ti kthehemi botes,shoqerise,dashurise.Duhet te jetojme me siguri te plote dhe me optimizem.

Dhe ndonjehere mendoj se dashuria nuk jeton perjetesisht por eshte vetem nje iluzion ne mendjen dhe ne endrrat tona!
Per shume njerez dashuria nuk eshte e perjetshme,dhe per ca te tjere eshte e tille!

Perse nuk jeton dashuria perjetesisht?
Cilen mund te quani "dashuri te perjetshme"?

Respekte
Nella
Nella
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 195
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/01/2013
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përse dashuria nuk jeton "Përjetësisht"?! Empty Re: Përse dashuria nuk jeton "Përjetësisht"?!

Mesazh nga Petriti Tue 22 Jan 2013 - 3:07

Kush te ka thene ty qe nuk jeton perjetesisht juhjjjjj?!
Po , po po! jeton dashuria perjetesisht!!!
po kush dashuri jeton do thuash ti?!
Dashuria ndaj prinderve eshte e pavdekshme!!!!
Petriti
Petriti
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Europe
Postime Postime : 145
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/12/2012
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Shkenca

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përse dashuria nuk jeton "Përjetësisht"?! Empty Re: Përse dashuria nuk jeton "Përjetësisht"?!

Mesazh nga Oni Tue 22 Jan 2013 - 13:58

Ja ke fut kot!
Oni
Oni
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemrat e Djajve
Postime Postime : 632
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/08/2010
Hobi Hobi : Te urrehem

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përse dashuria nuk jeton "Përjetësisht"?! Empty Re: Përse dashuria nuk jeton "Përjetësisht"?!

Mesazh nga Burrelsja Mon 20 May 2013 - 21:42

Oni shkruajti:Ja ke fut kot!
NUK JA KA FUT KOTI SE EDHE FATI NDIKON PO ASHTU NDIKOJM EDHE NE QE DY TDASHURUAR APO DY NJEREZ QE ADHUROJN NJERI-TJETRIN NUK LUFTOJN AQ SHUM SA DUHET PER TMBAJTUR DASHURIN E TYRE QOFT E SIKUR VDEKJA ME NDA NUK ZGJASIN ASDNJEHER QOFT ARSYJA GABIMEVE TE MASHKULLIT APO TFEMRES

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përse dashuria nuk jeton "Përjetësisht"?! Empty Re: Përse dashuria nuk jeton "Përjetësisht"?!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi