Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Zgjidh muajin, diten kur ke lindur dhe ngjyren e bluzes qe ke veshur! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Zgjidh muajin, diten kur ke lindur dhe ngjyren e bluzes qe ke veshur! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zgjidh muajin, diten kur ke lindur dhe ngjyren e bluzes qe ke veshur!

5 posters

Shko poshtë

Zgjidh muajin, diten kur ke lindur dhe ngjyren e bluzes qe ke veshur! Empty Zgjidh muajin, diten kur ke lindur dhe ngjyren e bluzes qe ke veshur!

Mesazh nga Alberti Tue 22 Jan 2013 - 2:42

[You must be registered and logged in to see this image.]


Unë godita me grusht
Nje furc dhembesh
Sepse kam pare shum filma

Hahahaha eeww Happy

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zgjidh muajin, diten kur ke lindur dhe ngjyren e bluzes qe ke veshur! Empty Re: Zgjidh muajin, diten kur ke lindur dhe ngjyren e bluzes qe ke veshur!

Mesazh nga Neta E Tue 22 Jan 2013 - 3:08

Une fjeta me mesuesen [You must be registered and logged in to see this image.],sepse bota eshte e imja
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zgjidh muajin, diten kur ke lindur dhe ngjyren e bluzes qe ke veshur! Empty Re: Zgjidh muajin, diten kur ke lindur dhe ngjyren e bluzes qe ke veshur!

Mesazh nga Alberti Tue 22 Jan 2013 - 3:12

Neta E shkruajti:Une fjeta me mesuesen [You must be registered and logged in to see this image.],sepse bota eshte e imja

Hahaha je farewww

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zgjidh muajin, diten kur ke lindur dhe ngjyren e bluzes qe ke veshur! Empty Re: Zgjidh muajin, diten kur ke lindur dhe ngjyren e bluzes qe ke veshur!

Mesazh nga Neta E Tue 22 Jan 2013 - 3:53

Te kishte qene me mesuesin apet mire,se djal,po me mesusesen katastrof vallain
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zgjidh muajin, diten kur ke lindur dhe ngjyren e bluzes qe ke veshur! Empty Re: Zgjidh muajin, diten kur ke lindur dhe ngjyren e bluzes qe ke veshur!

Mesazh nga Єямєℓiиdå Thu 24 Jan 2013 - 12:11

Une flirtova me nje tufe lule sepse bota eshte e imja.[You must be registered and logged in to see this image.]
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zgjidh muajin, diten kur ke lindur dhe ngjyren e bluzes qe ke veshur! Empty Re: Zgjidh muajin, diten kur ke lindur dhe ngjyren e bluzes qe ke veshur!

Mesazh nga Burrelsja Sun 19 May 2013 - 18:34

NJE KANIBAL FLETI ME MU SE JAM I/E MIR NKREVAT AAAHAHAHAAHA

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zgjidh muajin, diten kur ke lindur dhe ngjyren e bluzes qe ke veshur! Empty Re: Zgjidh muajin, diten kur ke lindur dhe ngjyren e bluzes qe ke veshur!

Mesazh nga Anakonda Thu 1 Jan 2015 - 5:26

hihihi hihihi hihihi hihihi

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zgjidh muajin, diten kur ke lindur dhe ngjyren e bluzes qe ke veshur! Empty Re: Zgjidh muajin, diten kur ke lindur dhe ngjyren e bluzes qe ke veshur!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi