Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Why stop Now [Film] People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Why stop Now [Film]

Shko poshtë

Why stop Now [Film] Empty Why stop Now [Film]

Mesazh nga Alberti prej Wed 23 Jan 2013 - 12:18

Duhet të regjistroheni që te shikoni këtë film.Kur nje student i talentuar i pianos perpiqet te vizitoje maman e tij ne nje qender rehabilitimi, do te merret peng nga shperndarsi i saj i droges dhe do te zvarritet ne nje aventure te gjate dhe te rrezikshme.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi