Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Vuajtja - Koncept i nje dashurije te deshtume?! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Vuajtja - Koncept i nje dashurije te deshtume?! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vuajtja - Koncept i nje dashurije te deshtume?!

2 posters

Shko poshtë

 Vuajtja - Koncept i nje dashurije te deshtume?! Empty Vuajtja - Koncept i nje dashurije te deshtume?!

Mesazh nga Alberti Wed 23 Jan 2013 - 14:38

Kisha dashur mendimin e anetarve per konceptin e vuajtjes si deshtim nga dashurija apo eshte edhe imponim nga jeta qe thuhet qe eshte shkruar me hjek ose me vujt qe themi, po ben edhe mendime te pergjithshme mbi konceptin e vujatjes te jepet mendim.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Vuajtja - Koncept i nje dashurije te deshtume?! Empty Re: Vuajtja - Koncept i nje dashurije te deshtume?!

Mesazh nga Burrelsja Mon 20 May 2013 - 21:44

NESE SDO PROVONIM HUMBJEN APO VUJTJEN NE DASHURI NUK DO TA MERRNIM VESH KURR SE QESHT VUJTJA NGA NJERA AN MIR QE VUJM SE KUPTOJM SE DASHURIA NUK ESHT VETEM TRENDAFILI BUKUR QWE NA MERR MENDJEN POR ESHT EDHE GJEMBI QE NA HELMON

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi