Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Provokimi People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Provokimi People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Provokimi

+2
Labja
Alberti
6 posters

Shko poshtë

Provokimi Empty Provokimi

Mesazh nga Alberti Wed 23 Jan 2013 - 14:47

Jeni duke pritur te dashurin/en tuaj ne nje lokal, nje person tjeter ju propozon!
Si reagoni?
Si do te ndiheni te nesermen pavarsisht nga vendimi?, po sikur i dashuri ose e dashura juaj ta marre vesh?

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Provokimi Empty Re: Provokimi

Mesazh nga Labja Wed 23 Jan 2013 - 14:53

Do e refuzoja.......me ndergjegjen e qet do nddihesha te nesermen.....mendoj se do ta bezdiste kjo gje.....
Labja
Labja
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Gjakun e zemres te Mamit
Postime Postime : 8252
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/12/2011
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Io anziché fare castelli in aria mi faccio templi nel cuore

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Provokimi Empty Re: Provokimi

Mesazh nga Neta E Wed 23 Jan 2013 - 23:19

Refuzim do beja ketij qe me propozon,kurse une do vazhdoja t'a prisja te dashurin
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Provokimi Empty Re: Provokimi

Mesazh nga Arabela Thu 24 Jan 2013 - 7:27

hahahahahahhaahahah [QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Provokimi Empty Re: Provokimi

Mesazh nga WebMaster Thu 24 Jan 2013 - 7:33

Si shqiptare qe jam do i thoja jam e zonme po pres amoren hihihi
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Provokimi Empty Re: Provokimi

Mesazh nga Arabela Thu 24 Jan 2013 - 7:35

duhen nuhatur gjerat perpara ne menyre qe te mos et te vej njeri ne pozite et veshtire,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Provokimi Empty Re: Provokimi

Mesazh nga Burrelsja Mon 20 May 2013 - 21:46

Alberti shkruajti:Jeni duke pritur te dashurin/en tuaj ne nje lokal, nje person tjeter ju propozon!
Si reagoni?
Si do te ndiheni te nesermen pavarsisht nga vendimi?, po sikur i dashuri ose e dashura juaj ta marre vesh?
DO E OFENDOJA OSE DO COHESHA TE IKJA NE NJE VEND TJETER

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Provokimi Empty Re: Provokimi

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi