Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lincoln [Film] People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Lincoln [Film]

Shko poshtë

Lincoln [Film] Empty Lincoln [Film]

Mesazh nga Alberti prej Fri 25 Jan 2013 - 11:36

Duhet të regjistroheni që te shikoni këtë film.Si Lufta Civile vazhdon të bujë, presidenti i Amerikës lufton me kredi të vazhdueshëm në fushën e betejës dhe si ai lufton me shumë brenda kabinetit të tij meren vendimin për emancipimin e skllevërerve.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi