Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pse shqiptarët s'duan njëri-tjetrin People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pse shqiptarët s'duan njëri-tjetrin People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pse shqiptarët s'duan njëri-tjetrin

+2
Gjilanasi
Nella
6 posters

Shko poshtë

Pse shqiptarët s'duan njëri-tjetrin Empty Pse shqiptarët s'duan njëri-tjetrin

Mesazh nga Nella Fri 25 Jan 2013 - 22:33

Pse ne shqiptaret nuk duhemi njeri me tjetrin po gjithmon shahemi edhe ofendohemi ku mundet te jet problemi
Nella
Nella
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 195
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/01/2013
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse shqiptarët s'duan njëri-tjetrin Empty Re: Pse shqiptarët s'duan njëri-tjetrin

Mesazh nga Gjilanasi Fri 25 Jan 2013 - 22:36

ja une dua marjolen

po kjo sme don mua

e si tani te duhemi
Gjilanasi
Gjilanasi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjilan
Postime Postime : 673
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/01/2013
Hobi Hobi : .....

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse shqiptarët s'duan njëri-tjetrin Empty Re: Pse shqiptarët s'duan njëri-tjetrin

Mesazh nga WebMaster Sat 26 Jan 2013 - 0:46

Pak serjozitet ne teme Ju lutem .

Ne urrehemi njeri me tjetrin sepse kemi zili jemi ziliqar
Pse shqiptarët s'duan njëri-tjetrin 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Pse shqiptarët s'duan njëri-tjetrin 30l12rc Pytje & Përgjigje Pse shqiptarët s'duan njëri-tjetrin 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse shqiptarët s'duan njëri-tjetrin Empty Re: Pse shqiptarët s'duan njëri-tjetrin

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sat 26 Jan 2013 - 12:10

Shqipetari nuk don me e pa mire Shqiptarin, por me zezaken shkon e martohet...
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse shqiptarët s'duan njëri-tjetrin Empty Re: Pse shqiptarët s'duan njëri-tjetrin

Mesazh nga Malsori Sat 26 Jan 2013 - 12:19

Nuk e di kemi shum inat njeri per tjetrin
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 50
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse shqiptarët s'duan njëri-tjetrin Empty Re: Pse shqiptarët s'duan njëri-tjetrin

Mesazh nga Burrelsja Fri 17 May 2013 - 23:14

ata qe zihen duhen shum thot populli ndaj ne zihemi e shahemi me njeri-tjetrin nshenj dashurie

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse shqiptarët s'duan njëri-tjetrin Empty Re: Pse shqiptarët s'duan njëri-tjetrin

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi