Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ditari im!! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ditari im!! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ditari im!!

3 posters

Shko poshtë

Ditari im!! Empty Ditari im!!

Mesazh nga Robi dashuris Mon 28 Jan 2013 - 23:10

Shum e merzitshme kjo dita e diel me zgjati nje jave kjo dite, sdi pse nuk e dua kete dite, me shton malle dhe dhembje shum...
Ditar!c'te shkruaj? te te them qe njeriu qe desha shume sot po martohet...! un po shkruaj mes lotesh...
sot ke veshur fustanin e bardhe ate fustan qe doja ta dhuroja un, me ate fustan te kam enderruar gjithmone o shpirtttt i immmm.....
po me pikojne lotet pa ndalur faqet e mia po njomen selaguri... shpirti po coptohet ty te kisha e ty po martohesh...
po kercejne e po vallzojn per ty e ti ke ne krah tjeter njeri... o bote e pa drejteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee o jete e pa drejte...
mos qaj tani se po te donte fati i zi ne te dy ishim ni... te thoja thuaju priderve per ne te dy kam te dashur e nuk bej dy..!
e pranove tjetrin qe unazen te ta vendos ne gisht, dhe me te te fejohesh e te martohesh... mos qaj me se do verbohesh...
do qaj un per ty le te me vrbohen keta dy sy, le te me dal edhe zemra vendit, le te me shkrumbohet edhe shpirti, vec mos me harro kurre edhe pse sjam i yti...
sa net pa gjume rrija per ty sa endrra thura edhe per ne te dy.. vetem amanetin qe me ke then mos me harru! se do vdes e skam me u gezu... se vetem ai manat ka ngel per mu...
e vetmja ishe ti qe me mbaje gjall ne ket bot e vetmja ishe ti qe me silje vec gezim.
a kam faj qe dashurova ne ket bot a kam faj qe i degjova rrahejet e nji zemre, a kam faj qe ta kam falur buzen e
pa puthur, a kam faj qe jam munduar jeten ta bej te lumtur, po largohem ne ket nate si nji zog me krah te thyer, ne ket
nat me pikojn lotet ndoshta me skam per tu kthyer.
po ta shkruaj ket leter..e Amanet po ta le ne ket bote kam frik skemi me u pa por kur te vdes un vetem nje dite qaj, me lotet e tua te me lajn.
dhe tek varri kur te me cojn haber ty te te dergojn nese te mer mali per mua, kujto vec te kaluaren se c'me bere mua...
kur te vdesish ti tek varri im un te pres! ky pra ishte amaneti im, per ty zemer digjet shpirti im. do te shkoj ne boten tjeter per te harruar plagen e vjeter.
lamtumir po te them ne boten tjeter do te jem....
Robi dashuris
Robi dashuris
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Itali torini
Postime Postime : 381
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/01/2013
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Zemra jote ne doren time!!

https://www.facebook.com/meperqafo

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ditari im!! Empty Re: Ditari im!!

Mesazh nga Robi dashuris Wed 6 Feb 2013 - 8:38

Po ky qytet a ka veshe... sy a ka kjo rruge pafund...? Shpirtin shkelur kalimtaret edhe zemer asgjekund...
Po njerez ka dhe ku jane ? Valle ato hije jane ata ? Cudi...nate eshte pa hene... edhe dita diell s'ka...
Po zhurma s'paska ky qytet ? Askush s'kendon apo vajton ? I porsalinduri ketu nuk th'rret... dhe pragvdekja ketu s'renkon...
Po zogjte, qente, macet shtateshpirteshe valle banuan ndonjehere ketu apo qiejt, kockat, minjte i perpiu nata blu...?
Po ti ku je ne s'jane keta... ti a banoje ketu dikur... apo je tretur pa rikthim atje ku lulet behen gur...?
Robi dashuris
Robi dashuris
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Itali torini
Postime Postime : 381
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/01/2013
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Zemra jote ne doren time!!

https://www.facebook.com/meperqafo

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ditari im!! Empty Re: Ditari im!!

Mesazh nga Burrelsja Mon 20 May 2013 - 21:49

Lamtumire dashuria ime e pamundur....

Eshte
hera e fundit qe do qaj per dashurin,esht hera e fundit qe dcderdh lot
per nje djal;esht hera e fundit qe do shkruaj poezi;Esht hera e fundit
qe do mendoj per diker,esht hera e fundit qe ta permend emrin tend.U
njohem nepermjet chatit,dhe nepermjet chatit u ndame.Teksa po rrija ne
chat,me vijn 3 pikpyetjhe nga ai;edhe ia nisme muhabetit;ai iswhte nga i
njejti qytet me mua;ishte edhe me i gjat,edhe pak me i madh se un ne
moshe;e pyeta nese me njihte me tha po;e pyeta nese e njihja me tha
po;nrejse diten e pare sme tregoi gje;por me kalimin e diteve filluam te
hynim ne muhabet me njer-tjetrin;saqe prisja me paduri te mbaroja
mesimet,qe te futesha ne chat e te flisja me te;un e kuptova qe ne
fillim se kush ishte;e dija se qe ne muhabet i dhash hall qe iushte ai
vetem ai;nejse i tregoja se cfare beja,me tregonte se cfare
bente;dashuria ime e pamundur i fillon emri me shkreonjen N....e kuptova
se kush ishte;sepse sa hewre qe dilja un ai pas mejhe vinte,me shihte e
mbante cigaren ne dore;dhe fillonte e mendonte;sa her kaloja nga lagja e
tij,dilte ne dritare e me shikonte;madje shu her sillej edhe si
budalla;siesi te binte ne syrin tgim;nje dit isha e merzitur dhe i
tregova arsyen sepse isha;ai me tha;A shkojm ne te dy si burre e si
grua?te dy jemi te bukur,jemi te mir dhe jemi ber pwer njeri-0tjetrin;un
qesha dhe te thash nuk i dihet jetes,nuk i dihet fatit;nje dit me thon
se ti kishe kryer marredhenie te pambrojtura me nje moshataren time,edhe
ajo priste nje femij nga ty;o zot desh me ra te fiket,ndjeva nje
shtrengfim ne shpirt,dhe thash tashi te humba me te vertete;por te
pakten ti nuk e mohove,u tregove i sinqerte dhe me the se ashtu ishte e
verteta;fillova te qaja,te nesermen kalova nga shkolla,un isha me stytr
mbushur me lot ;nuk po e kuptoja se ku po shkoja saqe deh me shtypi edhe
makina;me fal qe lotet si ndaloj dotafroheshe;poor un te thash me lot ne sy;edhe nese ti nuk don at gocen te
lutem harrome edhe qendro per hir te femijes me te;nuk dua te hyj ne
mesin tuaj;po un te dua ty dhe jo atelme fal dashuria ime e pamundur
jetofsh i lumtur me te;kushtuar cunit me te bukur te planetitlamtumire dashuri e pamundur..

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ditari im!! Empty Re: Ditari im!!

Mesazh nga Anakonda Tue 21 May 2013 - 20:48

Hapi
syckat zemra ime brenda tyre fsheh boten time Mirmengjes yll i kesaj
bote te puc pak te buxha ote. Mìrmengjes Engjelli im te puc syckat, tu
jap shkelqim. zgjohu pra ,apo je zgjuar endrrat ne jastek kam shkruar jo
nk dua me ti lexoj te dua prane te t'perqafoj eja eja ti shpirti im
endrres ti japim kuptim :'[[

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ditari im!! Empty Re: Ditari im!!

Mesazh nga Anakonda Tue 21 May 2013 - 20:48

NUk e
DI a MUNd Me MFaL Me Ma Lonn ZeMRen Pa FJaL , Me HaP DRIt DERIn e
DIeLLiT e Me TBo PRINCESH e QeLLiT , TUeLem GJUNJe e TKeRKoJ FaLJe
TReNDaFILIn Ta DHuROJ , Du Me Bo DICKa SI Ne PRRaLLa Sa TJeM GJaLL Le Ta
KuJTOJ , CaSTeT HeR i Ke PERJeTuaR DHe ME SHPIR Je CoPTUaR DHe Me MaLL
UNNe I KUJToJ Se NUk MUnDeM TI HaRRoJ , NUk Po MUnDEm Qe Ta BeSoJ NUk Po
MUNDEM Ta BeSoJ Qe DaSHNia JoNe PRRaLLoRe Si NJe LOJ KTUu PeRFUnDoII ♥♥

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ditari im!! Empty Re: Ditari im!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi