Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pse shuhen Dashurit e Medha,Fajtor ësht Njeriu apo Fati...?! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pse shuhen Dashurit e Medha,Fajtor ësht Njeriu apo Fati...?! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pse shuhen Dashurit e Medha,Fajtor ësht Njeriu apo Fati...?!

4 posters

Shko poshtë

Pse shuhen Dashurit e Medha,Fajtor ësht Njeriu apo Fati...?! Empty Pse shuhen Dashurit e Medha,Fajtor ësht Njeriu apo Fati...?!

Mesazh nga WebMaster Thu 31 Jan 2013 - 0:05

Çka Mendoni pse shuhen dashurit e Medha ,kush ësht fajtor ,Njeriu apo Fati...!?
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse shuhen Dashurit e Medha,Fajtor ësht Njeriu apo Fati...?! Empty Re: Pse shuhen Dashurit e Medha,Fajtor ësht Njeriu apo Fati...?!

Mesazh nga Arabela Thu 31 Jan 2013 - 8:00

ka raste qe njeriu,,ka raste qe fati,,ka raste dhe dashurish te pamundura,,ka gjithsesi,,,por me e renda esh kur esh fajtor njeriu,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse shuhen Dashurit e Medha,Fajtor ësht Njeriu apo Fati...?! Empty Re: Pse shuhen Dashurit e Medha,Fajtor ësht Njeriu apo Fati...?!

Mesazh nga WebMaster Sat 9 Feb 2013 - 7:03

Fajtor eshte njeriu menyra se si e perjeton ate .ska faj fati
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse shuhen Dashurit e Medha,Fajtor ësht Njeriu apo Fati...?! Empty Re: Pse shuhen Dashurit e Medha,Fajtor ësht Njeriu apo Fati...?!

Mesazh nga Burrelsja Sun 19 May 2013 - 17:53

NJERIU...FATIN E SHKRUJM NE VET NUK NA SHKRUAN AI

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse shuhen Dashurit e Medha,Fajtor ësht Njeriu apo Fati...?! Empty Re: Pse shuhen Dashurit e Medha,Fajtor ësht Njeriu apo Fati...?!

Mesazh nga Anakonda Tue 21 May 2013 - 20:41

Burrelsja shkruajti:NJERIU...FATIN E SHKRUJM NE VET NUK NA SHKRUAN AI

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse shuhen Dashurit e Medha,Fajtor ësht Njeriu apo Fati...?! Empty Re: Pse shuhen Dashurit e Medha,Fajtor ësht Njeriu apo Fati...?!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi