Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Greqi, në burgje do lejohet seksi People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Greqi, në burgje do lejohet seksi People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Greqi, në burgje do lejohet seksi

2 posters

Shko poshtë

Greqi, në burgje do lejohet seksi Empty Greqi, në burgje do lejohet seksi

Mesazh nga WebMaster Thu 31 Jan 2013 - 5:48

Greqia ka vendosur rregulla të reja për të burgosurit, duke i siguruar atyre kushte sa më të mira
Sipas medieve greke bëhet e ditur se autoritete kanë vendosur që të burgosurit të kenë mundësi për takime, gjatë të cilave të kryejnë për marrëdhënie seksuale, dhe kjo lejohet vetëm një herë në 15 ditë për dy orë!

Bëhet fjalë për më shumë se 12.500 të burgosur në të gjitha burgjet e Greqisë, të cilët dita ditës shtohen në numër, por që strehohen në kushte të papërshtatshme, madje të pagëzuara si “magazina shpirtrash”.

Sipas gazetës greke “Ethons tis Kiriakis”, kodi i ri përfshin inovacione të rëndësishme, si ajo e hapjes së statusit të ditë-lirimit, ofron kushte më të buta të paraburgimit për debitorët dhe të paraburgosurve, mundëson takime të veçanta, një herë në 15 ditë në një hapësirë të projektuar posaçërisht për bashkëshortët dhe partnerët e të burgosurve, si dhe anëtarët e familjes dhe u lejon atyre të sjellin ushqim me vete.

Ndërkohë u njeh të burgosurve të drejtën e shprehjes së lirë, e llogaritjes përfitues të dënimit (dhe leje të posaçme) për ata që janë përfshirë në programet profesionale dhe arsimore.

Kështu pritet që rregullorja e re t’u ofroj shumë më tepër të burgosurve në burgjet e Greqisë.

Duhet theksuar se autoritete përkatëse u detyruan të ndërruarin një vendim të tillë duke kryer një reformë drastike në rregulloren e burgjeve dhe të drejtat e të burgosurve, pasi Greqi shpesh herë është kritikuar ashpër dhe është dënuar me gjobë nga organizma ndërkombëtar./shekkulli.com/

Lexoni me shume per temën: Greqi, në burgje do lejohet seksi tek www.albanians.gr
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Greqi, në burgje do lejohet seksi Empty Re: Greqi, në burgje do lejohet seksi

Mesazh nga Robi dashuris Thu 31 Jan 2013 - 6:10

shum mire, se kam vuajtur un atje :P
Robi dashuris
Robi dashuris
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Itali torini
Postime Postime : 381
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/01/2013
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Zemra jote ne doren time!!

https://www.facebook.com/meperqafo

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Greqi, në burgje do lejohet seksi Empty Re: Greqi, në burgje do lejohet seksi

Mesazh nga WebMaster Thu 31 Jan 2013 - 6:38

Hahaha Po ato qe jan jasht burgur qe rrin me vite pa bo gjo si i behet duhet te bejne burg qe te bejne seks hahaha
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Greqi, në burgje do lejohet seksi Empty Re: Greqi, në burgje do lejohet seksi

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi