Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ana e mire e nje dashurie platonike... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ana e mire e nje dashurie platonike... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ana e mire e nje dashurie platonike...

3 posters

Shko poshtë

Ana e mire e nje dashurie platonike... Empty Ana e mire e nje dashurie platonike...

Mesazh nga WebMaster Tue 5 Feb 2013 - 4:30

A mund te kete ane pozitive nje dashuri platonike...Une mendoj se po sepse nuk te ben te vuash
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ana e mire e nje dashurie platonike... Empty Re: Ana e mire e nje dashurie platonike...

Mesazh nga Burrelsja Tue 21 May 2013 - 2:54

Urtesia shkruajti:A mund te kete ane pozitive nje dashuri platonike...Une mendoj se po sepse nuk te ben te vuash
KJO ESHT AN SHUM E MIR POR PO NUK VUJTE NUK E PROVON DOT NDJENJEN E DASHURIS

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ana e mire e nje dashurie platonike... Empty Re: Ana e mire e nje dashurie platonike...

Mesazh nga WebMaster Tue 21 May 2013 - 8:57

Hmmm nuk besoj Burrelse problemi eshte sa duhet besuar ne dashurin platonike per veten time 000000000000
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ana e mire e nje dashurie platonike... Empty Re: Ana e mire e nje dashurie platonike...

Mesazh nga Anakonda Tue 21 May 2013 - 20:38

as un nuk besoj ndashurit platonike

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ana e mire e nje dashurie platonike... Empty Re: Ana e mire e nje dashurie platonike...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi