Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lidhjet ne moshe te re? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lidhjet ne moshe te re? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lidhjet ne moshe te re?

4 posters

Shko poshtë

Lidhjet ne moshe te re? Empty Lidhjet ne moshe te re?

Mesazh nga WebMaster Tue 5 Feb 2013 - 4:32

Me 20 vjet kapitalizem shume gjera kane ndryshuar...ashtu si edhe lidhjet e ndryshme! Si mendoni lidhjet ne moshe te re,kryesisht ne ate te adoleshences jane thjesht per mode pra lidhje fiktive?A eshte ne gjendje nje person ne ate moshe te mbaje pergjegjesi per ndjenjat e nje personi tjeter?A mund te quhet dashuri e mirefillte?SI MENDONI???????
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lidhjet ne moshe te re? Empty Re: Lidhjet ne moshe te re?

Mesazh nga Arabela Tue 5 Feb 2013 - 7:40

ndjenja esh e mirefillte posi,,,,por esh si hapat e para te nje bebeje,,,,nuk jane te sakta dhe te sigurta por me kalimin e kohes hidhen me vetedijshem,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lidhjet ne moshe te re? Empty Re: Lidhjet ne moshe te re?

Mesazh nga Burrelsja Tue 21 May 2013 - 2:53

NUK JAM DAKORD EDHE PSE NJERIU GABON APO SE SKA NJERZ QE SGABOJHN E KAM FJALEN PER BEBAT E BEBUSHAT QE NMOSHEN 13 VJEQ NISIN ME DASHURIQKA E KAM FJALEN PER BEBAT QE NVEND TMSOJN SHOHIN PORNO E DALIN NTAKIME SJAM DAKORD E SIPAS MENDIMIT TIM PRINDERIT KAN FAJ QE NUK KUJDESESN ASHTU SIQ DUHET PER FEMIJET

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lidhjet ne moshe te re? Empty Re: Lidhjet ne moshe te re?

Mesazh nga Anakonda Tue 21 May 2013 - 20:44

Burrelsja shkruajti:NUK JAM DAKORD EDHE PSE NJERIU GABON APO SE SKA NJERZ QE SGABOJHN E KAM FJALEN PER BEBAT E BEBUSHAT QE NMOSHEN 13 VJEQ NISIN ME DASHURIQKA E KAM FJALEN PER BEBAT QE NVEND TMSOJN SHOHIN PORNO E DALIN NTAKIME SJAM DAKORD E SIPAS MENDIMIT TIM PRINDERIT KAN FAJ QE NUK KUJDESESN ASHTU SIQ DUHET PER FEMIJET

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lidhjet ne moshe te re? Empty Re: Lidhjet ne moshe te re?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi