Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Tradhetia: ndihmon vertet marredhenien ne cift?  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Tradhetia: ndihmon vertet marredhenien ne cift?  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tradhetia: ndihmon vertet marredhenien ne cift?

2 posters

Shko poshtë

Tradhetia: ndihmon vertet marredhenien ne cift?  Empty Tradhetia: ndihmon vertet marredhenien ne cift?

Mesazh nga WebMaster Fri 15 Feb 2013 - 0:16

Ndodh, qe ne nje cift qe jane bashke per shume kohe, nje moment lodhjeje. Por tradhetia mund me te vertet te ndihmoje nje lidhje?Ne teori qe tradhetia te jene ndihme per nje cift duhet te rrefehet, analizohet dhe sebashku edhe problemet qe cuan njerin prej jush te beje nje gje te tille. Nga nje dhimbje e madhe mund te krijohet nje rilindje per ciftin, nje fillim i ri. te falesh nje tradheti nuk eshte e lehte por as e detyrueshme: ka njerez te ndergjegjshem per kete fakt dhe nuk do te arrinin me te kene besim tek tjetri. Ne kete rast zgjidhja e vetme eshte ndarja perfundimtare e marredhenies. Kjo eshte ajo cka thone psikologet.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tradhetia: ndihmon vertet marredhenien ne cift?  Empty Re: Tradhetia: ndihmon vertet marredhenien ne cift?

Mesazh nga Burrelsja Sat 18 May 2013 - 19:33

edhe e ndihmon.....po zakonisht tradhetia nqift perfundon me ndarje e zenka

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi