Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Big Brother Albania 6 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Big Brother Albania 6 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Big Brother Albania 6

+2
WebMaster
Ariel
6 posters

Shko poshtë

Big Brother Albania 6 Empty Big Brother Albania 6

Mesazh nga Ariel Tue 19 Feb 2013 - 9:48

Zyrtare: Big Brother Albanai 6 fillon me 23 shkurt

MOMENTI ERDHI! Kete te shtune, me 23 shkurt, ora 21:00, fillon edicioni i gjashte i BIG BROTHER ALBANIA 6!

Nje reality show krejtesisht ndryshe: çdo banor i shtepise do te hyje me nje SEKRET, i cili ka nje çmim. Secili duhet te luftoje per te ruajtur sekretin e tij dhe per te zbuluar sekretin e te tjereve!

Loja kete vit eshte mes banoreve dhe gjithashtu me publikun!
Prisni te paprituren!
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Big Brother Albania 6 Empty Re: Big Brother Albania 6

Mesazh nga Ariel Sat 23 Feb 2013 - 8:57

Filloi juhjjjjj
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Big Brother Albania 6 Empty Re: Big Brother Albania 6

Mesazh nga WebMaster Sat 23 Feb 2013 - 13:13

Hahaha filloi mi filloi tani keni me cfar ta shtyni kohen haha
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Big Brother Albania 6 Empty Re: Big Brother Albania 6

Mesazh nga Ariel Sat 23 Feb 2013 - 22:55

Po po...kur ka reklama Topi shofim Big hihihi
Se ata e kane si mediaset...10 min program e 20 min publicitet hahahahaha
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Big Brother Albania 6 Empty Re: Big Brother Albania 6

Mesazh nga Arabela Sun 24 Feb 2013 - 1:01

a e besoni qe ka dhe nga ato qe blejne karte te vecante vetem per ta pare big brother??? eeww hihihi
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Big Brother Albania 6 Empty Re: Big Brother Albania 6

Mesazh nga WebMaster Sun 24 Feb 2013 - 6:19

hihihi hahaha amon budallalleqe mi dardha hihihi
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Big Brother Albania 6 Empty Re: Big Brother Albania 6

Mesazh nga Arabela Sun 24 Feb 2013 - 6:24

Urtesia shkruajti: hihihi hahaha amon budallalleqe mi dardha hihihi
menyra me e keqe per tu bere famoso,,, hihihi hihihi :p
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Big Brother Albania 6 Empty Re: Big Brother Albania 6

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sun 3 Mar 2013 - 10:46

E shikova mrame, interesant maBig Brother Albania 6 3189159776
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Big Brother Albania 6 Empty Re: Big Brother Albania 6

Mesazh nga Ariel Mon 4 Mar 2013 - 10:51

Une dy te shtuna e kam pare dhe sot ne dreke kur plasi nje debat.
Nga cpashe me pelqen Anaidi ai tironci.
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Big Brother Albania 6 Empty Re: Big Brother Albania 6

Mesazh nga seriozi Wed 13 Mar 2013 - 1:26

U sherua ajo vajza, ka hyre tek banoret e tjere?

I rriti per disa numra! :A. E mjera ajo qe dimrit munden me ju ngri prej ftoftit juhjjjjj
seriozi
seriozi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 179
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2013
Mosha Mosha : 33

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Big Brother Albania 6 Empty Re: Big Brother Albania 6

Mesazh nga Anakonda Sun 26 May 2013 - 6:04

nuk i shoh kto lloj spektakklesh nede du me pa porno shof ne google sa tdu jo ntop chanel;

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Big Brother Albania 6 Empty Re: Big Brother Albania 6

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi