Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A besoni se mund të ndodhë bashkimi i shqiptarëve në një shtet të vetëm? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A besoni se mund të ndodhë bashkimi i shqiptarëve në një shtet të vetëm? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A besoni se mund të ndodhë bashkimi i shqiptarëve në një shtet të vetëm?

+13
Alex Purple
Burrelsja
Hermione
Tonii
GANI TRUNI
Arian 123
LaDescarada
SpOrTiStI
Malsori
Gjilanasi
Ariel
Arabela
WebMaster
17 posters

Shko poshtë

A besoni se mund të ndodhë bashkimi i shqiptarëve në një shtet të vetëm?

A besoni se mund të ndodhë bashkimi i shqiptarëve në një shtet të vetëm? I_vote_lcap75%A besoni se mund të ndodhë bashkimi i shqiptarëve në një shtet të vetëm? I_vote_rcap 75% 
[ 3 ]
A besoni se mund të ndodhë bashkimi i shqiptarëve në një shtet të vetëm? I_vote_lcap25%A besoni se mund të ndodhë bashkimi i shqiptarëve në një shtet të vetëm? I_vote_rcap 25% 
[ 1 ]
A besoni se mund të ndodhë bashkimi i shqiptarëve në një shtet të vetëm? I_vote_lcap0%A besoni se mund të ndodhë bashkimi i shqiptarëve në një shtet të vetëm? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Totali i votave : 4
 
 
Poll closed

A besoni se mund të ndodhë bashkimi i shqiptarëve në një shtet të vetëm? Empty A besoni se mund të ndodhë bashkimi i shqiptarëve në një shtet të vetëm?

Mesazh nga WebMaster Thu 21 Feb 2013 - 11:53

Po

Jo

Nuk e di
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A besoni se mund të ndodhë bashkimi i shqiptarëve në një shtet të vetëm? Empty Re: A besoni se mund të ndodhë bashkimi i shqiptarëve në një shtet të vetëm?

Mesazh nga Arabela Fri 22 Feb 2013 - 8:08

mua me pelqen per vete,,,gje e bukur do ishte,,,por une i shoh gjerat si komb se nga ana politike nuk di cte them,,,,pse jo,,,,europa na ndau ne mbase vjen dita dhe bashkohemi,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A besoni se mund të ndodhë bashkimi i shqiptarëve në një shtet të vetëm? Empty Re: A besoni se mund të ndodhë bashkimi i shqiptarëve në një shtet të vetëm?

Mesazh nga Vizitor Fri 22 Feb 2013 - 8:12

sa gje e bukur do te ishte. imagjino un do udhetoja lirshem ne kosove dhe gjithshka do ishte rozë. zogjte do ciceronin dhe lulet do mbinin.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A besoni se mund të ndodhë bashkimi i shqiptarëve në një shtet të vetëm? Empty Re: A besoni se mund të ndodhë bashkimi i shqiptarëve në një shtet të vetëm?

Mesazh nga Arabela Fri 22 Feb 2013 - 8:25

avash se mos te ze gjumi ne lendina kosove se e hengre pasaporten kosovare ne xhep,,,, hihihi hihihi :p
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A besoni se mund të ndodhë bashkimi i shqiptarëve në një shtet të vetëm? Empty Re: A besoni se mund të ndodhë bashkimi i shqiptarëve në një shtet të vetëm?

Mesazh nga Vizitor Fri 22 Feb 2013 - 8:29

dhe ne ate moment do me vinte nji vashe simpatike Kosovare dhe do me zgjonte me nj ze burri :"SHKA JE TUJ BA OR TAJ".
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A besoni se mund të ndodhë bashkimi i shqiptarëve në një shtet të vetëm? Empty Re: A besoni se mund të ndodhë bashkimi i shqiptarëve në një shtet të vetëm?

Mesazh nga Ariel Fri 22 Feb 2013 - 11:42

Or tej shoq...qashtu flasin dibrant or tej hihihi

Se besoj se do ndodhe ndonjehere...nese ndodh...gje e mire eshte.
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A besoni se mund të ndodhë bashkimi i shqiptarëve në një shtet të vetëm? Empty Re: A besoni se mund të ndodhë bashkimi i shqiptarëve në një shtet të vetëm?

Mesazh nga Gjilanasi Fri 22 Feb 2013 - 11:46

shpresoj qe po
Gjilanasi
Gjilanasi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjilan
Postime Postime : 673
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/01/2013
Hobi Hobi : .....

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A besoni se mund të ndodhë bashkimi i shqiptarëve në një shtet të vetëm? Empty Re: A besoni se mund të ndodhë bashkimi i shqiptarëve në një shtet të vetëm?

Mesazh nga Malsori Sat 23 Feb 2013 - 4:43

Nuk e besoj se do te behet
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 51
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A besoni se mund të ndodhë bashkimi i shqiptarëve në një shtet të vetëm? Empty Re: A besoni se mund të ndodhë bashkimi i shqiptarëve në një shtet të vetëm?

Mesazh nga SpOrTiStI Mon 25 Feb 2013 - 11:00

Normal qe mendoj , mendoj qe te vih koha qe shqiperia te marr trojat e saj qe shqiptaret ti mbuloj vec nje flamur kuq e zi duke mos qen me te percar sic jan sot ....
SpOrTiStI
SpOrTiStI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 151
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/06/2012
Mosha Mosha : 35

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A besoni se mund të ndodhë bashkimi i shqiptarëve në një shtet të vetëm? Empty Re: A besoni se mund të ndodhë bashkimi i shqiptarëve në një shtet të vetëm?

Mesazh nga Vizitor Mon 25 Feb 2013 - 11:01

SpOrTiStI shkruajti:Normal qe mendoj , mendoj qe te vih koha qe shqiperia te marr trojat e saj qe shqiptaret ti mbuloj vec nje flamur kuq e zi duke mos qen me te percar sic jan sot ....

Po po dhe ashtu do jemi me te forte per tu mbrojtur nga armiqte e jashtem dhe te brendshem.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A besoni se mund të ndodhë bashkimi i shqiptarëve në një shtet të vetëm? Empty Re: A besoni se mund të ndodhë bashkimi i shqiptarëve në një shtet të vetëm?

Mesazh nga Arabela Fri 1 Mar 2013 - 9:27

si kosova si shqiperia i kemi gjitha kushtet per tu bere cfare duam por problemi esh se shikohet xhepi personal shume me shume se sa mundimi per te rritur mireqenien e popullit tone,,,po te behemi vete te forte europa do na lutej per te hyre ne europe te bashkuar ,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A besoni se mund të ndodhë bashkimi i shqiptarëve në një shtet të vetëm? Empty Re: A besoni se mund të ndodhë bashkimi i shqiptarëve në një shtet të vetëm?

Mesazh nga Vizitor Mon 4 Mar 2013 - 5:55

Po po se pastaj Europa do na lutej se ne do jemi bere superfuqi e rangut botror. Dmth edhe Amerika do matej para se te bente ndonje levizje. Prit - do thojshin - dale te pysim i her Shqiptaret se tani qe jan bashku ata jan bo shume te forte.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A besoni se mund të ndodhë bashkimi i shqiptarëve në një shtet të vetëm? Empty Re: A besoni se mund të ndodhë bashkimi i shqiptarëve në një shtet të vetëm?

Mesazh nga LaDescarada Wed 6 Mar 2013 - 9:44

mund te ndodh po sbesoj se ka me ndodh hm,m
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A besoni se mund të ndodhë bashkimi i shqiptarëve në një shtet të vetëm? Empty Re: A besoni se mund të ndodhë bashkimi i shqiptarëve në një shtet të vetëm?

Mesazh nga Arian 123 Sun 17 Mar 2013 - 0:06

Edhe pse shume e deshiroj bashkimin kombetare nuk e besoj se e di qe Europa Union nuk pranon ndreim kufinjesh.pastaj edhe strukturat dhe nomenklaturat e Shqiperise nuk i perputhet saje te Kosoves.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A besoni se mund të ndodhë bashkimi i shqiptarëve në një shtet të vetëm? Empty Re: A besoni se mund të ndodhë bashkimi i shqiptarëve në një shtet të vetëm?

Mesazh nga GANI TRUNI Sun 24 Mar 2013 - 6:19

as te mos mendojne ,kjo duhet te jete e qarte pasi dyshohet 1-per ndryshim kufish 2-shqiperia super ne ballkan 3-ekonomia eshte e ndryshme kjo e parendesishme per tjerat vende 4- do kerkojne shume shtete te bejne bashkime kombesish e shume e shume gjera te tjera,deshira eshte e madhe por e pa mundur te realizohet,,,,,pastaj duhet te jesh shtet i fuqishem te realizosh kete bashkim ,,,me berishen ne krye nuk bashkojme as lagjet per te bere nje ndeshje futbolli e jo me shtetet
GANI TRUNI
GANI TRUNI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : GR
Postime Postime : 30
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/01/2013
Mosha Mosha : 53
Hobi Hobi : POLITIKA ,FUTBOLLI

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A besoni se mund të ndodhë bashkimi i shqiptarëve në një shtet të vetëm? Empty Re: A besoni se mund të ndodhë bashkimi i shqiptarëve në një shtet të vetëm?

Mesazh nga WebMaster Sun 24 Mar 2013 - 7:14

Pse mo mos te besoj ne kete gje Gani
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A besoni se mund të ndodhë bashkimi i shqiptarëve në një shtet të vetëm? Empty Re: A besoni se mund të ndodhë bashkimi i shqiptarëve në një shtet të vetëm?

Mesazh nga Tonii Sun 21 Apr 2013 - 9:25

ne gjendjen aktuale te politikes Shqiptare nuk ka bashkim
bashkimi eshte nje prespektiv e larget, te pakten jo tani
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A besoni se mund të ndodhë bashkimi i shqiptarëve në një shtet të vetëm? Empty Po

Mesazh nga Hermione Thu 2 May 2013 - 23:01

po besoj

Hermione
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/05/2013
Mosha Mosha : 33

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A besoni se mund të ndodhë bashkimi i shqiptarëve në një shtet të vetëm? Empty Re: A besoni se mund të ndodhë bashkimi i shqiptarëve në një shtet të vetëm?

Mesazh nga WebMaster Fri 3 May 2013 - 0:21

Nese duan mundet te ndodhi
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A besoni se mund të ndodhë bashkimi i shqiptarëve në një shtet të vetëm? Empty Re: A besoni se mund të ndodhë bashkimi i shqiptarëve në një shtet të vetëm?

Mesazh nga Burrelsja Fri 17 May 2013 - 23:12

sma merr mendja se ateher do kishte luftera nballkan e tgjith sduam tlind diqka e till nkujfijt tona

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A besoni se mund të ndodhë bashkimi i shqiptarëve në një shtet të vetëm? Empty Re: A besoni se mund të ndodhë bashkimi i shqiptarëve në një shtet të vetëm?

Mesazh nga Arian 123 Sun 19 May 2013 - 10:51

Jo nuk besoj se e di qe Europa nuk do ndryshim kufinjesh.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A besoni se mund të ndodhë bashkimi i shqiptarëve në një shtet të vetëm? Empty Re: A besoni se mund të ndodhë bashkimi i shqiptarëve në një shtet të vetëm?

Mesazh nga Alex Purple Mon 25 Nov 2013 - 13:59

jo

Alex Purple
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 30
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/11/2013
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A besoni se mund të ndodhë bashkimi i shqiptarëve në një shtet të vetëm? Empty Re: A besoni se mund të ndodhë bashkimi i shqiptarëve në një shtet të vetëm?

Mesazh nga Alex Purple Mon 25 Nov 2013 - 14:00

KleaLove shkruajti:Nese  duan mundet te ndodhi
i ke pyet a duan?

Alex Purple
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 30
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/11/2013
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A besoni se mund të ndodhë bashkimi i shqiptarëve në një shtet të vetëm? Empty Re: A besoni se mund të ndodhë bashkimi i shqiptarëve në një shtet të vetëm?

Mesazh nga zeri Sat 23 Jan 2016 - 12:16

mundet

zeri
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 30
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/01/2016
Mosha Mosha : 32

http://www.zeriyt.net/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A besoni se mund të ndodhë bashkimi i shqiptarëve në një shtet të vetëm? Empty Re: A besoni se mund të ndodhë bashkimi i shqiptarëve në një shtet të vetëm?

Mesazh nga Anakonda Wed 27 Jan 2016 - 22:10

se besoj

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A besoni se mund të ndodhë bashkimi i shqiptarëve në një shtet të vetëm? Empty Tung

Mesazh nga Mili-GJILAN Sat 25 Jun 2016 - 23:50

Shqiptaret do ti bashkojne tokat ateher kur ti bashkojne kokat....
Mili-GJILAN
Mili-GJILAN
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 10
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/06/2016
Mosha Mosha : 33

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A besoni se mund të ndodhë bashkimi i shqiptarëve në një shtet të vetëm? Empty Re: A besoni se mund të ndodhë bashkimi i shqiptarëve në një shtet të vetëm?

Mesazh nga Ariel Sat 3 Sep 2016 - 1:40

Mili-GJILAN shkruajti:Shqiptaret do ti bashkojne tokat ateher kur ti bashkojne kokat....

Fiks  [Ok]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A besoni se mund të ndodhë bashkimi i shqiptarëve në një shtet të vetëm? Empty Re: A besoni se mund të ndodhë bashkimi i shqiptarëve në një shtet të vetëm?

Mesazh nga bekimi Thu 8 Sep 2016 - 2:16

Shum  besoj sd dote ndodh  bashkimi I  shiptarve  athere kur te hyn ne europ  Kosova  Serbia  Mali zi  Msqedonia

bekimi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1897
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2012
Mosha Mosha : 45

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A besoni se mund të ndodhë bashkimi i shqiptarëve në një shtet të vetëm? Empty Re: A besoni se mund të ndodhë bashkimi i shqiptarëve në një shtet të vetëm?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi