Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Me Mungon.. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Me Mungon.. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Me Mungon..

3 posters

Shko poshtë

Me Mungon.. Empty Me Mungon..

Mesazh nga Linda zeqiri Sun 24 Feb 2013 - 13:04

Ne kete nate te eret,me mungon ty
ne kete nate me shi vuaj ne vetmi
po te kisha pran se di cka de beja
duke te perqafuar do te perfundoja.


Kam mall jeta ime te dua si keta sy
me mungon aq shum si as vet se di
vuaj,qaj,merzitem mallzohem pa ty
por dije keta ndodhin se ndjenja ime
Quhet DASHURI. D amore

Linda zeqiri
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/02/2013
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me Mungon.. Empty Re: Me Mungon..

Mesazh nga WebMaster Mon 25 Feb 2013 - 7:34

Lumturi..sa kohe kaloi per te te njohur ty
Dashuri..sa her u rrezova deri sa te gjeta ty..
Sa do qe te shkruaj kto qe i ndjej smundem ti pershkruaj..
Sa do qe te mundohem te behem kurse ska ndodhur..ja esht duke u realizuar..
Sa here qe mundohem ato sy mos i shikoj te pretendoj se je humbur..nuk mundem me magjepsojne..Erdhe si nje ere e leht me more shpirtin..Si lindja e diellit me more shqisat..sa her qe ti mbyll syt te me dalesh perpara..me nje prekje me bere te fluturoj..me nje puthje me bere te helmohem..Helmi Im I Dashur..sa doja qe edhe ti ti dish keto vargje..skam guxim..ndoshta shpallja e Dashuris son do tjet gabim..Bukurii..me mer malli per buzeqeshjen tende..si nje lule e bukur qe sapo cel..tradhetiii..me mungon afersia jote qe me genjen sa her qe te shoh..O Jett..valle a do te jesh i imi ndonjeher?!a vec nje figur per te qen e qete…..Puthja ime..me helmove me ato buzat e tua tronditese..helmi im i dashur nese ndonje dit vdes..do te jet nga Dashuria ime e teperme ndaj teje..
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me Mungon.. Empty Re: Me Mungon..

Mesazh nga Anakonda Sat 25 May 2013 - 4:55

Sa udhetova per te te takuar ty me than qe nuk ekzistoje ose se kam ngatrruar emrin por jo un e dija edhe zemra me thoshte qe ti duhet tjesh diku neper bot edhe e kuptoj se me mendon edhe ti ashtu siq te mendoj un mendoja se mos vall me ke genjyer por jo te gjeta jam e lumtur edhe tashi qe te desha nuk dua kurren e kurres te te humbas

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me Mungon.. Empty Re: Me Mungon..

Mesazh nga WebMaster Sat 25 May 2013 - 8:27

Me mungon familja
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me Mungon.. Empty Re: Me Mungon..

Mesazh nga Anakonda Sat 25 May 2013 - 18:54

me mungon e shkuara ditet kur kisha buzqeshje nsyt e mi isha femij jeten se kuptoja as djalin qe shum e dashuroja e sot rri e heshtur duke menduar pse zoti me mundon e mlen gjithnje te trishtuar me mungon jeta e shkuar femijria me mir e vogel se e trisht qenka edhe rinia...

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me Mungon.. Empty Re: Me Mungon..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi