Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cfare eshte e rendesishme ne dashuri? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cfare eshte e rendesishme ne dashuri? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cfare eshte e rendesishme ne dashuri?

+3
il conte
Єямєℓiиdå
WebMaster
7 posters

Shko poshtë

Cfare eshte e rendesishme ne dashuri? Empty Cfare eshte e rendesishme ne dashuri?

Mesazh nga WebMaster Sun 24 Feb 2013 - 23:01

Cfare eshte me e rendesishme qe dashuria te vazhdoje gjate( pas terheqjes seksuale qe na ndodh si fillim)? Duhet qe partneret te kene interesa te njejta si psh , te degjojne te njejten muzike te pelqejne te njejtin ushqim apo ndoshta te jene komplet opozite e njeritjetrit, a mundet qe polet e kunderta te jene celesi i nje mardhenie te sukseshme?
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare eshte e rendesishme ne dashuri? Empty Re: Cfare eshte e rendesishme ne dashuri?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 25 Feb 2013 - 6:44

Me e rendesishmja eshte ndjenja si fillim, atehere tjerat vijne pas saj..
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare eshte e rendesishme ne dashuri? Empty Re: Cfare eshte e rendesishme ne dashuri?

Mesazh nga il conte Thu 7 Mar 2013 - 10:05

Mirekuptimi...bashkebisedimi ...per cdo gje...
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare eshte e rendesishme ne dashuri? Empty Re: Cfare eshte e rendesishme ne dashuri?

Mesazh nga Zeshkane Thu 7 Mar 2013 - 10:08

il conte shkruajti:Mirekuptimi...bashkebisedimi ...per cdo gje...

jam shum darkord zemer dhe ne te dy e kemi kte gje PUCC PUCC
Zeshkane
Zeshkane
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 23
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/03/2013
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare eshte e rendesishme ne dashuri? Empty Re: Cfare eshte e rendesishme ne dashuri?

Mesazh nga il conte Thu 7 Mar 2013 - 10:12

Zeshkane shkruajti:
il conte shkruajti:Mirekuptimi...bashkebisedimi ...per cdo gje...

jam shum darkord zemer dhe ne te dy e kemi kte gje PUCC PUCC

Komunikimi... Perqafffimeee Perqafffimeee Perqafffimeee
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare eshte e rendesishme ne dashuri? Empty Re: Cfare eshte e rendesishme ne dashuri?

Mesazh nga seriozi Mon 11 Mar 2013 - 9:24

sinqeriteti, te mos kete tredheti
seriozi
seriozi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 179
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2013
Mosha Mosha : 33

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare eshte e rendesishme ne dashuri? Empty Re: Cfare eshte e rendesishme ne dashuri?

Mesazh nga Sweetheart Fri 22 Mar 2013 - 18:01

Besimi dhe komunikimi!
Sweetheart
Sweetheart
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 247
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/03/2013
Mosha Mosha : 103

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare eshte e rendesishme ne dashuri? Empty Re: Cfare eshte e rendesishme ne dashuri?

Mesazh nga Burrelsja Sat 18 May 2013 - 20:10

besimi edhe respekti ndermjet dy tdashuruarve

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare eshte e rendesishme ne dashuri? Empty Re: Cfare eshte e rendesishme ne dashuri?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi