Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dua te verteten per cdo gje, a mos eshte gabim? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dua te verteten per cdo gje, a mos eshte gabim? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dua te verteten per cdo gje, a mos eshte gabim?

3 posters

Shko poshtë

Dua te verteten per cdo gje, a mos eshte gabim? Empty Dua te verteten per cdo gje, a mos eshte gabim?

Mesazh nga WebMaster Mon 25 Feb 2013 - 3:59

Jemi te martuar por burri im dergon mesazhe femrave te cilat nuk i njeh.Nuk i shkruan gjera intime por mua prape me besdisin.ai nuk tregon per keto mesazhe.Nese dikush ka patur te njejtin problem ju lutem me ndihmoni sepse po vuaj teper.

Si medoni ju eshte e drejte qe burri ti mbaj sekrete gruas .edhe si mundet kjo femer te veproj meqe ka kerkuar nje keshill ..
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te verteten per cdo gje, a mos eshte gabim? Empty Re: Dua te verteten per cdo gje, a mos eshte gabim?

Mesazh nga Arabela Tue 26 Feb 2013 - 8:46

ajo femra duhet et shpjegohet me mire ne lidhje me marredheniet qe ka me burre,,,,por normal qe nuk esh normale qe tu shkruaj femrave tjera ,,nuk esh normale as te kete ne tel numra te femrave te pamjohura,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te verteten per cdo gje, a mos eshte gabim? Empty Re: Dua te verteten per cdo gje, a mos eshte gabim?

Mesazh nga Burrelsja Sat 18 May 2013 - 20:04

kur e ndaj mendjen me nejt me dike e kaluara mbetet pas.....nese e tregon mir nese jo esht e drejta atij e un sdo ta duroj me zor tflas

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te verteten per cdo gje, a mos eshte gabim? Empty Re: Dua te verteten per cdo gje, a mos eshte gabim?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi