Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Roura: Shpresoj që arbitri të mos e shkatërrojë ‘el Clasicon’ People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Roura: Shpresoj që arbitri të mos e shkatërrojë ‘el Clasicon’ People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Roura: Shpresoj që arbitri të mos e shkatërrojë ‘el Clasicon’

Shko poshtë

Roura: Shpresoj që arbitri të mos e shkatërrojë ‘el Clasicon’ Empty Roura: Shpresoj që arbitri të mos e shkatërrojë ‘el Clasicon’

Mesazh nga Alberti Mon 25 Feb 2013 - 8:28

Roura: Shpresoj që arbitri të mos e shkatërrojë ‘el Clasicon’

Zëvendës-trajneri i Barcelonës, Jordi Roura, ka kërkuar nga arbitrat që të jenë “të padukshëm” në ndeshjen kthyese gjysmëfinale të Kupës së Mbretit, mes skuadrës së tij dhe Real Madridit që zhvillohet të martën mbrëma në Camp Nou.
Këtë ‘el Clasico’ do ta drejtojë arbitri Alberto Undiano Mallecano, i cili ndau drejtësinë edhe në finalen e vitit 2011 mes dy rivalëve të përbetuar (të cilën e fitoi Reali me rezultat 1-0).

“Statistikat nuk janë të mira (me Undianon). Ende kujtojmë se ai lejoi shumë ndërhyrje në finalen e kupës. Shpresojmë që vendimet e tij të mos ndikojnë në ndeshje dhe të kalojnë pa u vërejtur”.

“Secili ‘Clasico’ është i tensionuar, i vështirë. Por shpresojmë që nuk do t’u ikë nga duart (gjyqtarëve) dhe do të qëndrojë në kufijtë sportivë”, u ka thënë Roura gazetarëve.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi